• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prepinani potkavacich/dalkovych
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Dmcd
Monday 07 August 2006 - 18:57:15 Citovat
Host
Ascona napsal ...

Nebudu se hadat....ale budu
Ja tam zadne sroubky nemam, ledaze by mi proste nekam vypadly, resp. je to stare auto, takze predchozi majitel je tam nemel, ale i tak nechapu, kde by v tom hornim plastovem krytu nad volantem byly .....Jsou totiz v tom spodnim, o tom zadna.

tak se nehadej No jsou schovany pod plastovejma krytkama a jsou pod volantem mezi hornim a spodnim vikem (myslim ze dokonce sroubovany jakoby do spodniho krytu)...
Ascona
Tuesday 08 August 2006 - 06:10:35 Citovat
Host
[/quote1154969736]
tak se nehadej No jsou schovany pod plastovejma krytkama a jsou pod volantem mezi hornim a spodnim vikem (myslim ze dokonce sroubovany jakoby do spodniho krytu)...
[/quote1155010011]

Nehadam jen by me mrzelo, kdybych nekomu rekla, ze tam nejsou a on si tim poskodil ten plast....Ale dneska rano jsem se tam jeste jednou koukla a uplne v pohode jsem ten plast sundala a zadne sroubky tam vazne nemam. Domluvila jsem _;
prťka
Tuesday 08 August 2006 - 06:48:49 Citovat
Host
Je to tak jak říká Dmcd...pokud by jsi zapáčil šroubovákem bez vyndádí těch šroubků,tak ten plast urveš....je to třeba rozšroubovat
pepik
Tuesday 08 August 2006 - 07:38:26 Citovat
Host
Ja se take pridam

Yper
Tuesday 08 August 2006 - 08:07:29 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Ascona: ..buď v pohodě, skutečně je tam mít nemusíš, protože se v tom už někdo vrtal a třeba je tam nedal. Každopádně po otočení volantu na jednu či druhou stranu, se pod ním objeví dvě záslepky - vypadají jako záslepky na dřevotřískových kuchyňských linkách a nábytku - malé ploché kloboučky o průměru do cca 5ti mm.
Na srazu na podzim ti tam nějaké šroubky dáme, protože to po čase může způsobovat drnčení.

Pro lepší přístup je možná lepší sundat i ten spodní kryt - i když je pak pakárna jej tam znovu chytit na ty šroubky - krkolomná pozice těla pro chycení šroubků do děr. Pak nezapoměň ještě vyšroubovat páčku polohování volantu - normálně se vyšroubuje.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
M@C
Tuesday 08 August 2006 - 08:11:14 Citovat
Host
Jojo lidi, dik za pomoc, je to tak, rano jsem se dival a pod volantem mam na kazde strane plastovou krytku, takze to bude treba sundat a odsroubovat
Dmcd
Tuesday 08 August 2006 - 08:32:57 Citovat
Host
jeste jsem si vzpomel na jednu (taky celkem dulezitou) vec - kdyz se sundava ten spodni kryt tak je potreba jeste vysroubovat packu pro nastovavani vysky volantu _; jinak to sundat nejde
prťka
Tuesday 08 August 2006 - 08:45:54 Citovat
Host
Dmcd..přečti si přízpěvek od Ypera _; ?lola ?lola
Dmcd
Tuesday 08 August 2006 - 09:19:07 Citovat
Host
prťka napsal ...

Dmcd..přečti si přízpěvek od Ypera _; ?lola ?lola


Ajo vidis... ja su ale TRAMTADADAAAAAAAAA ?lola
M@C
Thursday 10 August 2006 - 11:01:13 Citovat
Host
Tak moc dekuji Dmcd za prodej jeho "stare" packy a zaroven za jeji vymenu. Je to opravdu tak jak popisoval, cili 2 sroubky pod volantem atd Ted uz bych to umel

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2169 sec,0.1683 z toho dotazů.