• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Bouchání volantu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jarda
Saturday 22 January 2005 - 21:29:48
Host
Ahoj, mám Vectru B a kdyľ jedu pomalu po hrbolech , tak to bouchá do volantu. Uľ jsem vyměnil horní uloľení tlumičů,ale dělá to pořád. Mám podezření na kloub na řídící tyči,ale v opelu hřídelka s kloubem stojí 3900,- nevíte, jestli to nemůľe dělat něco jiného ?
Díky
Anonymous
Saturday 22 January 2005 - 22:54:27
Host
Jestli myslis cep rizeni, tak u zralýho stoji asi 600.-
NIO
Sunday 23 January 2005 - 09:26:25
Host
Anonymous81.31.26.224 napsal ...
Jestli myslis cep rizeni, tak u zralýho stoji asi 600.-


on ale asi mysli vnitrni kloub. Ten tolik stoji. Ale v kvalitmi replice ho davam myslim okolo1100,-. tak ji zkus sehnat.
Jarda
Sunday 23 January 2005 - 21:27:20
Host
Je to ten kloubek pod pedálama.Je v něm cítit vůle.A kde je moľnost tu repliku sehnat? Jsem z Kladna.
Anonymní
Thursday 24 February 2005 - 19:10:13
Host
Kluci, já bych se k tomuto tématu jeątě vrátil. Jardo, vyřeąil jsi to nějak? Uľ je to měsíc. Já jsem se pustil do těch tyčí, co vedou od řízení na kaľdou stranu k čepům řízení. V obou byla vůle tam, kde je tyč od volantu....vyměnil jsem a radidně se to zlepąilo, kyľ jedu rovně a po menąích nerovnostech. Ale problém, ľe kdyľ přejíľdím pomalu hrboly, teď v zimě běľné, tak mi to lomcuje s volantem dopředu a dozadu, stejně tak, jako kdyľ prudce ąlápnu na pln ..je to jako kdyby mi měly kola ustřelit dopředu a volant zůstal na místě ..je to takové potahování ve volantu dopředu a dozadu. Co jsme tak zkouąeli, tak v tom kloubku pod pedálama vůle není a náprava je úplně OK a čepy řízení taky....co by to jeątě mohlo být???? Díky, Tomáą
NIO
Thursday 24 February 2005 - 19:46:50
Host
Jarda83.208.159.84 napsal ...
Je to ten kloubek pod pedálama.Je v něm cítit vůle.A kde je moľnost tu repliku sehnat? Jsem z Kladna.

Vnitrni myslim tim ze neni u kola ale pod manzetama
Tomáą
Thursday 24 February 2005 - 21:11:20
Host
NIO85.160.93.62 napsal ...
Jarda83.208.159.84 napsal ...
Je to ten kloubek pod pedálama.Je v něm cítit vůle.A kde je moľnost tu repliku sehnat? Jsem z Kladna.

Vnitrni myslim tim ze neni u kola ale pod manzetama


NIO, ale tohle nebyl poslední post. Já se ptal, co to můľe kromě toho, co se uľ vyměnilo, dělat? Já se omlouvám, ľe jsem asi tupej, ale jak jsi to myslel?
Yper
Friday 25 February 2005 - 08:39:34
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Myslím, ľe NIO myslí čepy, které jsou na konci hřebenového řízení - na obou stranách a ty jsou myslím v harmonikových manľetách a na ně jsou pak napojeny tyče, které vedou ke kulákům na řízení u kol.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Tomáą
Friday 25 February 2005 - 09:10:12
Host
Yper napsal ...
Myslím, ľe NIO myslí čepy, které jsou na konci hřebenového řízení - na obou stranách a ty jsou myslím v harmonikových manľetách a na ně jsou pak napojeny tyče, které vedou ke kulákům na řízení u kol.


aha, no ale vąak ty jsem nechal vyměnit. JAk jsem psal nechal jsem vyměnit ty tyče - na jednom konci kulák a na druhém čep, který vede do hřebenového řízení - tam byla menąí vůle v těch čepech u hřebenového řízení - to uľ je vąechno vyměněné ....nebo je jeątě vevnitř něco, co se dá vyměnit?
Yper
Friday 25 February 2005 - 09:31:08
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jeątě bývá celý hřeben uloľen v gumových silentech - i ty se mohou vymačkat a uvolnit-ale nevím přesně.
Pokud jsi měnil čepy řízení, čepy na hřebenu, tak zbývá ten kloub na tyči k volantu(ten ale vůli nemá-píąeą), silentové uchycení a pak uľ asi jen vlastní hřeben-to je ale to poslední a měl by přeľít auto. Spíą bych se podíval na celou přední nápravu - je tam silentbloků hafo a jestli máą pocit, ľe kola ti jdou jakoby dopředu a někdy dokonce i při málo plynu ąkube při rozjezdu, tak to také dělají vymačkané silentbloky na ramenech a daląích částech spodku, na kterých jsou ta ramena uloľena.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2191 sec,0.1634 z toho dotazů.