• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
X16SZR nejede
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rstu
Wednesday 19 January 2005 - 17:27:57
Host
Tak jsem asi dojezdil. Cca před 14-ti dny mi v servisu měnili motor ( neznámého původu z vrakoviątě - prý v super stavu ), protoľe na tom původním se zadřel píst. Po ujetí 200km přestal ąlapat jeden válec a auto se vrátilo domů na vozejku s odtahovkou - pro jistotu. Po předběľné prohlídce chybí tlak na prvním válci. Máte nějaké nápady proč ? Uľ se moooc těąim jak na nich uplatňuju reklamaci.
NIO
Wednesday 19 January 2005 - 20:02:30
Host
podfouklo tesneni, nebo podpaleny ventil, a nebo je motor uz v pr...
rstu
Thursday 20 January 2005 - 10:50:21
Host
Podfouklý těsnění a motor v pr... tomu rozumim, ale co znamená podpálený ventil (ventily prý zabruąovali) ? Je to velkej průąvih.
NIO
Thursday 20 January 2005 - 17:58:36
Host
rstu213.151.72.98 napsal ...
Podfouklý těsnění a motor v pr... tomu rozumim, ale co znamená podpálený ventil (ventily prý zabruąovali) ? Je to velkej průąvih.


podpaleny nebo netesny, nebo ulomeny atp
SCULLY
Tuesday 25 January 2005 - 11:04:12
Host
Radim vzít pořadnou brokovnici a okamľitě do toho servisu. Jestli ti vůbec tem motor měnili. Ale jinač to můľe být to těsnění.
rstu
Friday 28 January 2005 - 18:47:29
Host
Takľe....auto je opět opravený. Bylo to údajně prasklý vahadlo na sacím ventilu ( čistej střih - jak se to vůbec můľe stát ). Po projetí zjistili, ľe to děsně kouří a ľere olej, tak zase rozebrali motor a vyměnili gufera u ventilů. Prý je to teď v pořádku ( jeątě jsem s tím nejel ). Samozřejmě jsem s reklamací neuspěl, protoľe vąechny tyhle kokotiny tam vraceli z původního motoru a proč to odeąlo tak najednou nikdo neví. Takľe jsem vysolil 23000,- za "novej" motor, 4500,- za odtahovku a 6200 za "gumový těsnění". Kolik je to celkem si zpočítejte sami, já to ani nechci vědět. Já tu teď sedim, brečim a bojím se domů... Sorry potřeboval jsem se svěřit.
klubo
Friday 28 January 2005 - 18:58:48
Host
tak to bych to auto rači před opravou schodil ze skály a ted po opravě bych ho zatrest ihned prodal!
riwal
Friday 28 January 2005 - 19:28:49
Host
2rstu: Cítím s Tebou, ale kdyľ chodíą sem na web, tak asi víą, ľe tady máme machry, kteří by Ti pomohli, s takovou opravou se vyplatí jet i třeba na druhej konec republiky, proč ses neobrátil na Nia. Bude líp - ber to z tý lepąí stránky aspoň to auto budeą mít víc rád. Přijeď na sraz a my Tě vyléčíme - jsou mezi námi tací co dopadli hůř.
NIO
Saturday 29 January 2005 - 08:19:09
Host
to nehapu, 23000 tak proc tam co davali ze staryho ??
to snad byl komplet ne??
a praskly vahadlo se da vymenit max do hodiny

porad se nemuzu dopocitat tech vic jak 6000,-
tesneni pod hlavu 750,-
8x gufero na ventily 8x50,-
a max 4 hodiny prace. s dph 1200,-

pokud spravne pocitam 2350,-
porad mi tam litaj ty 4000,- protoze to vahadlo bych tam hodil z toho staryho motoru.
jinak novy stoji okolo 200,-300,-

no jak pise Riwi citime s tebou. nic jineho se neda delat.
takze ma dedukce priciny byla temer spravna. neco s ventilem. skoda. neves hlavu.
rstu
Friday 04 February 2005 - 16:42:53
Host
Chlapi díky za psychickou vzpruhu, ale jsem tu zase s daląím problémem. Při prudąím přidání plynu ( větąinou na jedničku nebo dvojku ) se motor trochu přidusí, ztratí výkon a včera se mi dokonce rozsvítíla ta hrůzná oranľová kontrolka elektroniky motoru. Podle předchozích příspěvků mám podezření na lambda-sondu ( zítra se pokusím vyblikat registr závad ). A teď dotaz: Kdyby to byla ta sonda ( nebo máte jiný nápady? ), dá se s tím chvíli jezdit nebo to zas musí hned do nemocnice? Taky nevím, jestli jsem ji vyhrál s tím novým motorem nebo jestli tam zůstala původní, protoľe vůbec netuąím kde bych jí měl hledat ( je to ta věc s drátem na bloku motoru hned za chladičem ). A teď poslední otázka: kolik si mám zase zhruba připravit. Díky.
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1906 sec,0.1309 z toho dotazů.