• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
X16SZR nejede
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
rstu
Friday 04 February 2005 - 16:46:29
Host
Omlouvám se, oprava : ......hned za chladičem ??????
NIO
Friday 04 February 2005 - 16:55:27
Host
je nasroubuvana do vyfuku. nekupuj original ale vem ji primo od Bosche a prijde okolo 1200,-
vic az vybliknes tu zavadu.

Email
rstu
Tuesday 08 February 2005 - 08:27:20
Host
Nazdar chlapi. Včera jsem se konečně dostal k tomu "vyblikání" závad, ale zdá se mi to volaaké čudné. Alespoň podle návodu,kterej mám já to mělo hlásit 1,2 ( jako ľe diagnostika funguje ) a pak číslo do cca 100. Mě to bliklo 1,4,10,5 a pořád dokola. Co si o tom myslíte? Snad to neznamená, ľe se se mnou definitivně loučí!!!
NIO
Tuesday 08 February 2005 - 16:50:41
Host
rstu213.151.72.98 napsal ...
Nazdar chlapi. Včera jsem se konečně dostal k tomu "vyblikání" závad, ale zdá se mi to volaaké čudné. Alespoň podle návodu,kterej mám já to mělo hlásit 1,2 ( jako ľe diagnostika funguje ) a pak číslo do cca 100. Mě to bliklo 1,4,10,5 a pořád dokola. Co si o tom myslíte? Snad to neznamená, ľe se se mnou definitivně loučí!!!


spatne pocitas
Honza K.
Tuesday 08 February 2005 - 17:31:05
Host
2rstu - počítáą dobře; já mám to samý, 14..105..14..105..14..;viz můj příspěvek ve Vectra vąeobecně: Pamě» závad Multec_S" (mám VeBe X16XEL) a taky nevím, co to má bejt. Pdezřívám snímač teploty vody, ale nevím. Přijde mi divný, ľe se tím nikdo nesetkal. (Andrej by mohl vědět).V tvém případě, pokud máą zbytky původ. motoru, bych zkusil to čidlo, případně daląí bazmeky. Ale asi jsi jim to tam nechal, co? &|
Čau, Honza K.
Honza K.
Friday 11 February 2005 - 16:24:35
Host
Po prostudování značného mnoľství materialu jsem zjistil toto:

-14,10,5...14,10,5..14,10,5
-kód chyby 1405 = EGR ventil
-týká se motoru SZR, ale i mého XEL, kde nemá co pohledávat!
-EGR ventil vypadá poněkud jinak, neľ co jsem dosud viděl,slyąel.
-obsahuje regulační pístek (jenľ se zasírá), solenoidní ventil - elektromagnet, kde R=7-8 Ohmů, dále potenciometr o Rdráhy = 4kOhmy.
-se zaslepením moľná můľe být problém, zdá se, ľe pístek vyjíľdí nad úroveň příruby
-nevypadá přílią rozebíratelně.

Tha»s all folks!

Čau, Honza K., VeBe Caravan X16XEL
NIO
Friday 11 February 2005 - 17:18:42
Host
tak nevim proc by u X16XEL nemel co pohledavat egr ventil. je tam a je to zarizeni s nejvetsimi problemy. VIdis ze ty chyby byly trochu jinak. ze tam neni 105 ale 10,5.
vubec se te chybe EGR nedivim a zyslepuje se hlavne u toho to motoru. popis si najdi nekde v poradne. 3mm podlozka s 1mm dulkem pro jehlu.
rstu
Friday 11 February 2005 - 19:28:33
Host
Přesně tohle jsem dneska zjistil taky. 1,4,10,5 - 1405 - EGR!!! Chlapi, nepsal tu někdo,ľe se začal zabejvat výrobou a prodejem tý podloľky? Nebo se mi o tom zdálo v noci? Mě se teď často zdá o motoru X16SZR a není to nic hezkýho. V kaľdým případě bych měl o ni velkej zájem, protoľe nemám kde a jak si ji vyrobit ("výhoda" paneláku).Zatím čau a díky!!!
riwal
Friday 11 February 2005 - 20:52:08
Host
Jo tu srandu tu dělal LIB a taky mi záslepku vyrobil a zodpovědně v Pleąnicích nainstaloval - ani sem si nezaąpinil ruce - díky mu.
Ale jinak vyrobit tu záslepku zase není takovej problém. Pokud chceą postup na zaslepení EGRu, tak mi poąli maila a já Ti ho obratem poąlu.
rstu
Saturday 12 February 2005 - 10:00:31
Host
Já vím, ľe to asi není problém, ale bez svěráku si to moc neumím představit. Jinak díky za kaľdou radu a návod. Tady je můj mail.

Email
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2376 sec,0.2041 z toho dotazů.