• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
odrene sklo od sterace
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Thursday 08 June 2006 - 21:51:56 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Pojišťovák napsal ...

Panove vite, proc jsou pojistky aut tak drahy? Protoze se delají takový podvody, jak o nich tady písete. Poskrábal jsem si sklo? No jasne, kamínek, proc bych to mel platit já, ze? Blbe vjedu do garáze - a ejhle, támhle Pepa jezdí s nákladákem. Nacouval jsem do sloupku? Hele Lojzo, ty más sluzební feldu s koulí... A v podstate za blbost vsech tech sikulu, co si sklo poskrábali nebo blbe vjeli do garáze platíme vsichni - ve stále drazsím povinným rucení.


Nechci tady nějak obhajovat podobné vychcanosti,ale opravdu si myslíš že pojišťovny na tomhle prodělávaj ? Tak se pořádně rozhlídni po majetku pojišťoven.


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Thursday 08 June 2006 - 21:57:27 Citovat
Host
JOB napsal ...

Nechci tady nějak obhajovat podobné vychcanosti,ale opravdu si myslíš že pojišťovny na tomhle prodělávaj ? Tak se pořádně rozhlídni po majetku pojišťoven.


Ja bych to rekl takhle : Na povinnym ruceni pojistovny vydelavaj o hodne min nez na ostatnich typech pojistek (teda s vyjimkou domacnosti kdyz ted jsou kazdou chvilku povodne) ....
JOB
Thursday 08 June 2006 - 22:04:22 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
hmm, vyprávěj mi otom chvilku. Můj 14ti měsíční syn se opařil po celým obličeji a rameni a pojišťovna to ocenila na 1400,- že prej děti jsou riziková skupina a jinak se to počítá než u dospělejch.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Yper
Friday 09 June 2006 - 08:48:58 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Ano, podvody se dělají, ale každý si hájí své. Kdyby to nebylo výnosné pro pojišťovnu, tak by zcela jistě VŮBEC žádnou pojistku na auto neuzavírala a zákonné pojištění by zrušila, protože neexistuje zákon, který by pojišťovně nařizoval, že můsí, jako jeden z pojistitelů, tento druh pojistky provozovat!
Když na tento druh pojistky měla ČP monopol, ta si zcela jistě pamatujete všichni na to, jak ostatní pojišťovny řvaly, že je to protiústavní a jánevímcoještě!?
Takže tvrzení pana "Pojišťováka" je jen polopravdou!
Bordel je, že pojišťovnám nestačí jen "nějaký" zisk z těchto pojistek - po odečtení nákladů na provoz tohoto sjednaného pojištění. Oni si výši zisku stanoví vzhledem k výši pojištění, kterou sledují u konkurence, a tu se snaží dodržet stůj co stůj a je-li pak na konci roku ztráta, no spíš zisk nižší např. o 10 mil. (místo 500 mil, jen 490 mil.) tak dochází ke zdražování.
Žádný pojišťovací agent pak není rád, když jeho pojistitel má nějaké plnění, protože on dostane prémii za každé sjednané pojištění - uzavření smlouvy a pak má bonusy, sice nepatrné, ale má, které v součtu za rok tvoří pohyblivou odměnu.
Prostě tvrzení pojišťováka, jak jsou pojišťovny na tom špatně a jak je kdekdo okrádá, je víc než přitažené za vlasy a navíc, když znám haldu pojišťováků (likvidátorů), kteří vyloženě jedou se servisy holport - čistá ruka!


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Bad.Man
Friday 09 June 2006 - 09:15:05 Citovat
Host
No nebudu tady taky nic obhajovat .... to co jsem napsal je pojistnej podvod .... na stranu druhou ..... jestli si někdo myslí, že když tyhle podvody zmizej, tak rázem bude ručení poloviční tak ať na to zapomene .... přesně jak to psal Yper .... Je zajímavý jak všecky pojišťovny do jedný brečej jak je povinný ručení ztrátový .... ale žádná z nich neukončila jeho nabídku a dál ho všechny poskytují ..... proč asi ....

Na stranu druhou - nic z toho co jsem napsal neni omluva pro podvod .... ten můj původní příspěvek jsem napsal jako náznak takyřešení a je na svědomí každýho jak se zařídí ....
Yper
Friday 09 June 2006 - 09:26:46 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Bad.Man: ?lola

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
qpc
Friday 09 June 2006 - 09:34:45 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Job: ty jo,reklamoval jsi to u té pojištovny? Mam osobní zkušenost,kde se mě částka nezdála a požádal jsem o revizi,původně mě dávali 5500 a pak se omluvily a vyplatily 12 000,- __;

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


JOB
Friday 09 June 2006 - 15:37:34 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
qpc napsal ...

Job: ty jo,reklamoval jsi to u té pojištovny? Mam osobní zkušenost,kde se mě částka nezdála a požádal jsem o revizi,původně mě dávali 5500 a pak se omluvily a vyplatily 12 000,- __;


To si piš .Volal jsem tam a chtěl jsem ponich jméno toho likvidátora a že prej je to interní záležitost a že mi ho neřeknou.A´t prej se odvolám a oni to prošetřej.Klasika ,nabídnou ti cifru a když to vezmeš jsou vysmátý,když se odvoláš tak něco přihoděj.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Pojistovak.
Saturday 10 June 2006 - 00:52:12 Citovat
Host
Yper napsal ...

Proste tvrzení pojišťováka, jak jsou pojišťovny na tom špatnì a jak je kdekdo okrádá, je víc než pritažené za vlasy a navíc, když znám haldu pojišťováku (likvidátoru), kterí vyložene jedou se servisy holport - cistá ruka!

Pojistovák netvrdil, že jsou na tom pojistovny spatne. Pojistovák tvrdil neco jinýho Ypere. Rekl, ze v povinnym ruceni to tem sikulum, ktery si poskrabou sklo nebo treba hloupe nacouvaj do zdi zaplatime vsichni z nasich kapes. Pojistovny na tom neprodelají, to je snad vsem jasny. Pojistovny - aby si udrzely svuj zisk - to proste do ty ceny pojistky zahrnou. Jedna jak druha, nehajim je. Ale proste to tak je.
Petr.S.
Thursday 06 July 2006 - 20:09:37 Citovat
Host
Myslim, že když jsem byl nucenej za svuj život zaplatit už dost přes 100 tis. na povinym, v klidu až na to příde připravim chudinku pojišťovn o 4 tis za sklo a vůbec se stydět nebudu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2840 sec,0.2248 z toho dotazů.