• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Přísady+výfuk
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Hanek
Tuesday 11 January 2005 - 09:41:40
Host
Ahoj pánové,jaký máte názor na takový ty přísady do benzinu co čistí střiky,spalovací prostor a podobně.Má to potom opravdu lepąí chod,pomůľe to třeba volnoběhu a krokáči?Pokud stím máte někdo zkuąenost,tak poraďte,třeba i doporučte nějaký přípravek.Jo a jeątě poradte prosím,kde koupím nejlevnějąí výfuk.Dík. Astra G X16XEL
Yper
Tuesday 11 January 2005 - 10:32:45
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Význam to samozřejmě má, ale záleľí na tom, co a od koho kupujeą. Nekupuj ľádné sračky z ciziny nebo takové, za které ti dovzce garantuje "něco" a vydává to jako to nejlepąí. Vąechna paliva jsou aditivivána. Mají přísady na zvyąování OČ, mazivosti, úsadám a přísad proti vytloukání sedel atp.- to v případě benzínů. Přídavky těchhle aditiv tam jsou ale ve velmi malém mnoľství-ľádný výrobce a ani distributor se nijak nepřetrhne v jejich přidávání, protoľe by to cenu paliva zvyąovalo. Jsou pumpy, které tyhle přípravky přidávají (shell), ale pak si je řádně nechají zaplatit. Pokud můľeą, tak si kupuj české přípravky a hlavně se podívej co vąechno dělají a dávkuj si je do nádrľe sám. Více méně u českých přípravků a od renomovaných výrobců, jako je např. Velvana, nic nezkazíą. Pokud si ale myslíą, ľe účinek bude okamľitý, tak se mýlíą, protoľe čiątění palivové soustavy atp. je dlouhodobý proces.
Já např. do nafty trvle přidávám aditivum pro zvýąení cetanového čísla, čiątění vstřiků a podob. od českého výrobce - je to v asi 1/2 l. plechovce a jmenuje se to zimní aditivum. V podobném obalu se prodává i pro benzín.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Tuesday 11 January 2005 - 11:51:21
Host
2 Yper: Já bych potřeboval aditivum co by mi přidalo 2 válce rozseklo motor do V
[ Edited Tue Jan 11 2005, 11:59AM ]
Yper
Tuesday 11 January 2005 - 12:11:12
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Riwal: kurňa, tak to já taky a to budeme muset poľádat některého ze zdejąích internetových surfařů, esli o tom uľ není někde zmínka.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymous
Tuesday 11 January 2005 - 13:45:43
Host
2 Yper: kolik stoji to aditivum, kdo to vyrabi a na kolik litru nafty to vyjde?
Pavel
Yper
Tuesday 11 January 2005 - 13:59:35
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Já to mohu vztáhnout jen k naftě, protoľe ostatní aditiva mne nijak neberou, ale bude se to pohybovat řádově okolo 200,- kč. To mé aditivum je dokonce koncentrát, takľe polovinu vľdy odleju, naředím palivem a pak dávkuji. Celé to vyjde na cca 500,- km určitě (to v plechovce, ale zahraniční jsou za stejnou cenu na menąí mnoľství). Zkus jít na pumpu, kde nejvíce stojí na pokecu taxíkáři s místními prodavačkami a zeptej se jich, co tihle vychcánkové kupují. Obecně najezdí nejvíc km a tak takovéhle přípravky myjí nejvíc vyzkouąené - tedy laespoň ty do benoąů.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
benji
Tuesday 11 January 2005 - 14:29:30
Host
Já do nafty pouľívám asi to samé co Yper - koupil jsem to u Benziny, jmenuje se (asi) Zimní aditivum pro diesel. Mají to v té samé plechovce i pro benzín.
Stojí to 230,- je toho 650ml, dávkování 1:1000 (je tam odměrka), piksla tedy vystačí na 650 l nafty. Za mrazů je ale lepąí koncentraci zvýąit aľ na 1:500, motoru to neublíľí.
Pavel
Tuesday 11 January 2005 - 15:17:08
Host
dik, vyzkousim
SCULLY
Tuesday 11 January 2005 - 22:57:26
Host
Zimní aditivum do nafty to být dobrá věc. Já lít pravidelně a ono to znát. Větąí mnoľství neuąkodí a pokud máte uľ trochu vyběhaté čerpadlo je to i slyąet. Nejlepąí jak říká YPER je to česká gut kvalita. DOPORUČUJI
bart
Tuesday 11 January 2005 - 23:07:35
Host
Zdravím vąechna, a jakou zkouąenost máte s aditiven od Bishopa (120ml, 1:5000, cca 140 Kč). Údajně krom čiątění a mazání i odstraňuje vodu z paliva. Ja zatim nepouľívám nic, ropáka mám krátce.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2339 sec,0.1735 z toho dotazů.