• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Převodovka - přesnost
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
timony
Monday 15 May 2006 - 10:03:08 Citovat
Host
Ahoj,
rád bych věděl, jestli se dá nějak znovu seřídit nepřesné řazení. Tak, aby to chodilo jako když to bylo novější.. Mám Astra G 2.0 100kw a to řazení už není co bylo.
Taky se mi při zařazení trojky po puštění spojky ozve tlumená rána.. nevíte co by to mohlo být?
Díky moc Tom
Martas
Monday 15 May 2006 - 10:07:18 Citovat
Host
timony napsal ...

Ahoj,
rád bych věděl, jestli se dá nějak znovu seřídit nepřesné řazení. Tak, aby to chodilo jako když to bylo novější.. Mám Astra G 2.0 100kw a to řazení už není co bylo.
Taky se mi při zařazení trojky po puštění spojky ozve tlumená rána.. nevíte co by to mohlo být?
Díky moc Tom


Jde o to co chces serizovat, jestli ti tam jdou kvalty ztuha, muze to byt i spojkou, pokud mas vuli v radici pace je to bohuzel "normalni" - Opely nemaji kulisu razeni a ta pakova soustava se casem "vycvachta".
timony
Monday 15 May 2006 - 10:10:31 Citovat
Host
No, ona mi tam jde jednička ztuha... takže ta spojka? co s tí tedy mám provést? zalít betonem?
Jo a taky mám tu vůli, ale né zas tak velkou... to se dá ještě přežít..

Netušíte někdo, co může být ta rána?
Martas
Monday 15 May 2006 - 10:14:25 Citovat
Host
timony napsal ...

No, ona mi tam jde jednička ztuha... takže ta spojka? co s tí tedy mám provést? zalít betonem?
Jo a taky mám tu vůli, ale né zas tak velkou... to se dá ještě přežít..

Netušíte někdo, co může být ta rána?


Jestli ti tam jde spatne jen jednicka tak to neni serizenim razeni (ona jednicka a zpatecka tam jou vzdycky hur). Pokud by to bylo spojkou, tak kde ti zabira ? Jeji serizeni (pokud je mechanicka a ta myslim u Aster je vzdycky) je pomerne jednoducjhe, pokud ovsem jeste jde seridit.

[ Upraveno Monday 15 May 2006 - 10:16:44 ]
timony
Monday 15 May 2006 - 10:22:05 Citovat
Host
myslím, že zabírá malinko výše... zkusím ji tedy seřídit, snad najdu návod v "Astra Zafira jak na to"
Každopádně díky moc
Martas
Monday 15 May 2006 - 10:24:20 Citovat
Host
timony napsal ...

myslím, že zabírá malinko výše... zkusím ji tedy seřídit, snad najdu návod v "Astra Zafira jak na to"
Každopádně díky moc


Tak koukam ze AG s dvoulitrem (pokud to neni Polsky Classic) ma hydraulickou spojku, ta nevim jak se serizuje.

[ Upraveno Monday 15 May 2006 - 10:47:29 ]
timony
Monday 15 May 2006 - 10:55:04 Citovat
Host
A kruci! To je dobře nebo špatně, ta hydraulická spojka?
JardaB
Monday 15 May 2006 - 10:58:52 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No ta se jednoduse neserizuje ale da se odvzdusnit - za zkousku to asi stoji.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
prťka
Monday 15 May 2006 - 11:41:31 Citovat
Host
jde o to jestli ti jde špatně řadit díky kulise ,která se dá poštelovat...nebo máš něco v převodovce...to je horší...většinou ,když nejde 1 tak taky nejde 2 je to v jedný laině...pak to je kulisou
OnD
Monday 15 May 2006 - 15:45:42 Citovat
Host
Zdar.
Od zimy resim, ze mi jde spatne radit 1, 2 a 3. S jarem - a tedy s oteplenim - se stav vyrazne zlepsil, ale presto za 2 jde casto radit hure - s takovym krupnutim. Tyc jsem seridil, ale skoro to nepomohlo. Mam zkusit odvzdusnit spojku?
Kolik zhruba stoji nova spojka? Diky.
AstraG X16XEL

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1558 sec,0.1212 z toho dotazů.