• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Převodovka - přesnost
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Monday 15 May 2006 - 15:50:23 Citovat
Host
OnD napsal ...

Zdar.
Od zimy resim, ze mi jde spatne radit 1, 2 a 3. S jarem - a tedy s oteplenim - se stav vyrazne zlepsil, ale presto za 2 jde casto radit hure - s takovym krupnutim. Tyc jsem seridil, ale skoro to nepomohlo. Mam zkusit odvzdusnit spojku?
Kolik zhruba stoji nova spojka? Diky.
AstraG X16XEL


To spis je problem prevodovvky ze to krupe...
Pokud mas uz spatnou spojku tak tam ty kvalty kdou ztuha pripadne prez zuby a hlavne ono to za chvili prestane jit uplne, jestli ti to trva uz nekolik mesicu tak to spojkou nebude.
artemus
Sunday 28 May 2006 - 21:12:05 Citovat
Host
Zítra jdu zrovna měnit spojku. Valeo - přitlača + lamela. (4800).
Nevim co tam mám za ložisko jsou prý 2 druhy 1 za 700 a 2 za 3000.
Uvidim jaky to ložisko bude a třeba ho tam i nechám.
Jde mi špatně řadit všechno a spojka zabira docela dost nahoře.
Astra G Edition 2000 1,6 16V (89250km).
NIO
Monday 29 May 2006 - 07:17:33 Citovat
Host
je nutno rozlisit tri priciny, nebo vlastne ctyri.
1. nejde tam 1a Zp a pak se vleze pod auto a povoli se radici tyc a da se s ni poootocit a krasne seridit. je to jinym posazenim motoru v silentech.
2. jde to prez zuby a pak nevypina spojka
3. jde spatne radit kvuli velkym vulim v kulise a radicim mechanismu co je vne prevodky.
4. nebo je v riti prevodovka.
OnD
Monday 05 June 2006 - 16:25:19 Citovat
Host
NIO, dik za vycet. Ja to vidim na bud 2) nebo 4). Jak nejsnaze poznat, zda se jedna o 2) ci o 4)? Nekdy jde dvojka zaradit normalne, nekdy to lehce krupne. Trva to tak 5000km.
Ondra, AstraG, X16XEL
Anonymní
Wednesday 14 June 2006 - 16:03:26 Citovat
Host
Me slo taky radit spatne nez se zahrala prevodovka. Podle me to byl moc hustej olej. Nalil jem do prevodovky par mlilitru nafty a rezeni se zlepsilo.
OnD
Thursday 21 December 2006 - 16:05:23 Citovat
Host
Tak s nastavajici zimou se problem se spatnym razenim opet zhorsil. Zkusim to ted resit vymenou oleje v prevodovce. Dnes jdu koupit olej. NIO zde kdysi doporucoval Dexron IV. Ten jsem v CR na e-schopech nenasel. V Autotechnik Zraly maji Dexron III. Mam koupit Dexron III nebo na 'http://www.opelastra.cz/technika/oleje.htm - Odkaz doporuceny API GL-4, SAE 80W/90? Tedy u Zraleho maji jen GL-5 75W-90, tak predpokladam, ze ten je lepsi nez GL-4?
Dekuji za doporuceni.
OnD AstraG, X16XEL
B.F.G.
Thursday 04 January 2007 - 20:13:44 Citovat
Host
To křupnutí je slyšet nebo cítit v páce? Mě se to v zimě, a obecně u studeného auta taky stává na dvojku(je to cítit, uvnitř není nic slyšet). A docela jde i blbje zařadit jednička, musím ji tam občas rvát vší silou, vyšlápnout spojku nic nemění. __;
Tomas
Thursday 04 January 2007 - 21:27:42 Citovat
Host
Podobny problem mam aj ja na O-A 2,0i. Mam velke problemy zaradit 1.a Zp. ,..1. ide najlepsie maly okamzik pred zastavenim...co by pomohlo? Obcas je to dost neprijemne, hlavne na krizovatke...
OnD
Tuesday 16 January 2007 - 15:02:46 Citovat
Host
BFG, (at zije zbran sedm z Doom-a ? )
to krupnuti je hlavne citit, ale je i slabe slyset - vsiml jsem si toho, ikdyz ridila zena. Obcas tam dvojku ani pres veskerou snahu nenacpu (tedy hrubou silu neuznavam) a pak ji podvedome rovnou vynechavam. Vsimam si toho 3-ti zimu a v podstate jsem stale na zacatku.
OnD, AstraG X16XEL

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1770 sec,0.1407 z toho dotazů.