• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Doplnění oleje v převodovce
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Antonio
Saturday 22 April 2006 - 21:33:26 Citovat
Host
Ahoj kolegové,

včera jsem se vrátil ze servisu, kde jsem je mimo jiné požádál o kontrolu oleje v převodovce. Vím, že mi tam prosakuje olej z technický zprávy. Doplnili mi tam 0,4l. Je to dost? Je to X14XE, r.v. 2000, 83 000 km.

Jak bojovat s prosakováním?

Díky za rady!!!
Martas
Saturday 22 April 2006 - 21:36:22 Citovat
Host
Antonio napsal ...

Ahoj kolegové,

včera jsem se vrátil ze servisu, kde jsem je mimo jiné požádál o kontrolu oleje v převodovce. Vím, že mi tam prosakuje olej z technický zprávy. Doplnili mi tam 0,4l. Je to dost? Je to X14XE, r.v. 2000, 83 000 km.

Jak bojovat s prosakováním?

Díky za rady!!!



Co je "Technicka zprava" ?

V prevodovce je stala napln nemeni se ani nedoleva pokud nedojde k poskozeni !
Anonymní
Saturday 22 April 2006 - 21:40:03 Citovat
Host
Martas napsal ...

Antonio napsal ...

Ahoj kolegové,

včera jsem se vrátil ze servisu, kde jsem je mimo jiné požádál o kontrolu oleje v převodovce. Vím, že mi tam prosakuje olej z technický zprávy. Doplnili mi tam 0,4l. Je to dost? Je to X14XE, r.v. 2000, 83 000 km.

Jak bojovat s prosakováním?

Díky za rady!!!



Co je "Technicka zprava" ?

V prevodovce je stala napln nemeni se ani nedoleva pokud nedojde k poskozeni !


Technická zpráva při zakoupení ojetiny. Prý to u staších aut 5 let a více je normální...
Martas
Saturday 22 April 2006 - 21:41:19 Citovat
Host
Celkem by me zajimalo odkud tam resp. kudy ven prosakuje ....
Anonymní
Saturday 22 April 2006 - 21:55:12 Citovat
Host
Martas napsal ...

Celkem by me zajimalo odkud tam resp. kudy ven prosakuje ....



To nevím, nezkoumal jsem to, ale prý je to běžný, že olej v motoru a v převodovce může prosakovat u starších aut. Tak nevím...
Martas
Saturday 22 April 2006 - 22:10:36 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Martas napsal ...

Celkem by me zajimalo odkud tam resp. kudy ven prosakuje ....



To nevím, nezkoumal jsem to, ale prý je to běžný, že olej v motoru a v převodovce může prosakovat u starších aut. Tak nevím...


U motoru relativne ANO u prevodovky NE.
U Astry G je napln dle typu motoru 1,6 - 1,8l, ale vzhledem k tomu ze napln je STALA tak kontrola se provadi rekneme nestandardnim zpusobem opet dle typu prevodovky obvykle vysroubovanim prislusneho sroubu a pote kusem dratu apod ....
dada
Sunday 23 April 2006 - 08:32:22 Citovat
Host
.....olej prosakoval u favorita, některý měly díly z takového, řekněme řídkého hliníku, stačilo to pobouchat kladivem a byl chvíli klid. 6e by opel dělal něco takového? __;
NIO
Sunday 23 April 2006 - 10:27:05 Citovat
Host
Vetsinou to tece bud guferem na hlavnim hrideli do prostoru spojky y pak mezi spojem u motoru ven, ale ve vetsine pripadu to tece okolo fufer na poloosach a pak po diferaku dolu.
Anonymní
Sunday 23 April 2006 - 10:32:39 Citovat
Host
NIO napsal ...

Vetsinou to tece bud guferem na hlavnim hrideli do prostoru spojky y pak mezi spojem u motoru ven, ale ve vetsine pripadu to tece okolo fufer na poloosach a pak po diferaku dolu.



Nio, jak to mám řešit? Je to velká závada? Kolik si mám připravit? Díky!
Kertag /OB2.0XEV/
Sunday 23 April 2006 - 15:07:12 Citovat
Host
Neøeš to.Mnì to kape taky,pøíležitostnì /pokud je auto na zvedáku/ to kontroluju a dolejval jsem ted¡ asi 2 deci po dvou letech ale jen proto,že když už jsem mìnil všechny náplnì a filtry,nechal jsem udìlat i tohle.Mechanik mi øekl,že takový únik je o nièem a abych si to jednoduše po roce nebo po dvou zase zkontroloval. _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1489 sec,0.1180 z toho dotazů.