• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mám koupit Omegu???
Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vrgada
Sunday 19 February 2006 - 14:54:43 Citovat
Host
2Tlumex:
Moc si to nemaluj, sekvencni plyn neni zadny zazrak a ty zvasty, ze spotreba a vykon zustanou stejne jako u provozu na plyn jsou jen lzivou reklamou. Vykon skoro jo (mam to odmerene na valcich), ale spotreba ani omylem a ma to fyzikalni duvod v litru plynu je totiz mene energie nez v litru benzinu.
...
Staci se podivat na vykonove parametry omeg a cloveku je jasne, ze to opravdu neni zadny zazrak a ze opravdu nejvetsi vyhodou je u tohoto auta pohodli. Ja to mel jednodussi, ja presedlal z trabanta a s nekolikaletou mezerou bez auta do plne vybaveneho karavanu (vse v elektrice, tempomat,vyhrivany sedacky, 6krat vetsi vykon pri skoro stejne spotrebe a bezprobelmu 200tacho). Kdyz jsem se ohledl dozadu, mel jsem pocit, ze sedim v autobuse a ze s tim nedokazu z bazaru odjet:-)
No a protoze clovek kupuje auto s porizovackou okolo milionu za desetinu ceny, tak mu leccos odpusti, Nejak jsem nechapal, ze za tak nadherny auto chteji necelych 100 000 a furt jsem se bal, aby mi hjo nekdo hned neukradnul...
veselej
Sunday 19 February 2006 - 16:15:48 Citovat
Host
Tak Vám díky za rady. Já do toho auta asi půjdu. Ještě na to něják mrknu a uvidím, ale právě vím jak se s ním jezdilo a právě proto si myslím, že to nikdy nedostávalo žádnej nářez a že bude v pohodě.
qpc
Sunday 19 February 2006 - 16:18:15 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
veselej napsal ...
Tak Vám díky za rady. Já do toho auta asi půjdu. Ještě na to něják mrknu a uvidím, ale právě vím jak se s ním jezdilo a právě proto si myslím, že to nikdy nedostávalo žádnej nářez a že bude v pohodě.


pokud to nen šrot a nemá to tvar serpentiny,tak za 50kt stejně nic adekvátního tomuhle kočáru neseženeš..


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Vodník
Sunday 19 February 2006 - 16:44:34 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Dostali jsme ho!
Tlumex
Sunday 19 February 2006 - 16:48:19 Citovat
Host
Rob2: chapu jaka koliv motorizace jede lip ale to neresim me to staci
vr.: chapu fyziku sice matne ale me de o to abych motoru co nejmin ublizoval a myslim si ze sekvence mu co nejmene ublizuje
Tlumex
Sunday 19 February 2006 - 16:49:17 Citovat
Host
Vodník napsal ...
Dostali jsme ho!


dalsi traktorista
X3
Sunday 19 February 2006 - 17:19:11 Citovat
Host
Pekne nam to hospodarstvi roste... na srazu kazdej proskrabne vejfuk a budeme mit uhli na poradnej vohynek...
Rob 2
Sunday 19 February 2006 - 17:41:14 Citovat
Host
JOB: Lincoln (5.0 V8) jsem měl chvíli ve svém vlastnictví, takže jsem si drobátko osahal i charakteristiku většího benzínu. A naprosto sedí, že objem ničím nenahradíš. Proti tomu 5-litru se TD v Omeze musí mnohem víc točit, aby trochu jel - je to taková motokára A to si ten vozík ze zámoří bral při slušné jízdě mimo město okolo 11-12 litrů a motor táhnul prakt. z volnoběhu.To jenom na vysvětlenou, proč bych už TD nechtěl. A pokud chce někdo šetřit (ať už palivo, nebo na povinném ručení či ND), tak ať si nekupuje Omegu. On už zde někdo velmi trefně psal, že: "Pokud mám na opici, musím mít i na banány!" PS: Nikomu pochopitelně svoje názory nevnucuji, jenom hodnotím (snad pragmaticky, bez ovlivněnosti vlastnictvím) podle vlastní zkušenosti.
JOB
Sunday 19 February 2006 - 17:54:44 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
ROB2: Hele všechno v pohodě,uznávám že každýmu vyhovuje něco jinýho.Je dobrý že jsou tu názory pro i proti,aspoň si může vybrat.
Ani netvrdím že 2,5TD je nejlepší,ale je to slušnej průměr . Taky uznám že jsem byl trochu zaraženej dynamikou motoru ale dá se nato zvyknout a nyní jsem celkem spokojen.Je pravda že třeba 1,8 TD ford je trochu živější ale taky tahá menší auta a o spolehlivosti není očem.
Takže to zhrnem po všech argumentech pro i proti jme došli k závěru že 2,5TD je nejlepší

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

X3
Sunday 19 February 2006 - 19:20:16 Citovat
Host
Rob 2: ja nemam prehled jak moc zerou OB s motory pred faceliftem, jen vychazim z cisel v prirucce k te (moji) faceupnute a tam mi spotreba prijde pomerne mala, na to jak je to velky... cisla jsou "z prirucky" takze berte s rezervou, ale pro srovnani:

vse v manualu, automat zere o neco vic... a vse kombinovana spotreba

Caravan - benzin (limuzina minus 0.1)
Z22XE : 9,8
Y26SE : 10.9
Y32SE : 11.9 (automat)

Caravan - ropak (limuzina minus 0.2)
Y22DTH : 7.3
Y25DT : 7.8 - ale to nevim jestli je "DTI" nebo ten starsi...

ale nijak to nemam ani v pripade Y22DTH jeste overeny praxi... podle toho co mi ukazuje palubni pocitac bych tomu i veril...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4] 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1733 sec,0.1368 z toho dotazů.