• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra G olej ve vodě
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymous
Monday 27 December 2004 - 10:05:46
Host
Nakonec byl prasklej výměník (chladič oleje) po výměně vąe O.K. Standa
Pavel
Tuesday 01 March 2005 - 07:59:29
Host
Prosim poradte. Mam podobny problem jako Standa, ve vode mam olej. Ne ze by plaval nejak na hladine, ale na stenach nadobky se usazuje mastny bordel a ubyva mi voda v chlazeni, asi 0,5l za 2 mesice, olej mi neubyva vubec. Cim by to mohlo byt a kolik by mohla stat oprava? Doufam, ze to nebude nic vazneho. Y17DT
NIO
Tuesday 01 March 2005 - 18:15:48
Host
Pavel80.188.29.202 napsal ...
Prosim poradte. Mam podobny problem jako Standa, ve vode mam olej. Ne ze by plaval nejak na hladine, ale na stenach nadobky se usazuje mastny bordel a ubyva mi voda v chlazeni, asi 0,5l za 2 mesice, olej mi neubyva vubec. Cim by to mohlo byt a kolik by mohla stat oprava? Doufam, ze to nebude nic vazneho. Y17DT


tak u tebe to bude tesneni pod hlavou. ny vymeik je to mlady motor a jinudy se tam olej dostat nemuze. pokud neni jeste rupla hlava. oprava pokud to bude jen tesneni tak tesnei asi 1500,- a asi 5-6 hodin prace
myslim ze se do 5 vejdes. i mene.
MC
Thursday 10 March 2005 - 09:26:25
Host
to Pavel -> mam stejny problem s mastnym bordelem na stenach nadobky ( neubyva voda, ani olej, aspon ne pozorovatelne ), muzes dat vedet v cem byl problem a kolik stala oprava? Kamos ma totez, zatim to resil pomoci OIL STOP LEAK od Wynn`s ( pry se to zlepsilo, nicmene asi jen docasne reseni ). Dik. M.
Pavel
Thursday 10 March 2005 - 11:03:35
Host
Zatim jsem to nemel cas jeste resit, snad pristi tyden. Ale myslim, ze to bude tesnenim, jak psal NIO, aspon doufam. Dam pak vedet, co to bylo.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1547 sec,0.1237 z toho dotazů.