• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra G olej ve vodě
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Standa
Monday 22 November 2004 - 11:26:26
Host
Zdravím vąechny opláky, pánové mám problém s přítomností oleje v chladící kapalině. V nádobce s chladicí směsí se mi obevila hustá srač.., na výkonu motoru jsem nic nepoznal, ľádná pára, ľádný kouř. Odsál jsem toho asi 1 litr, musel jsem dolít olej. Astra G Caravan 2.0 Dll.
Díky za radu.
riwal
Monday 22 November 2004 - 11:53:42
Host
Těsnění pod hlavou je v prdeli v lepąím případě a v horąím je prasklá hlava. Chělo by to hned řeąit a nejezdit s tím.
[ Edited Mon Nov 22 2004, 12:13PM ]
Anonymous
Monday 22 November 2004 - 12:11:18
Host
....a co propojit chlazení s mazáním.....no jo, sem vůl. rozhodně ti drľím palce
klubo
Monday 22 November 2004 - 12:35:02
Host
jak poznám ľe mam ve vodě olej? já sem totiľ takovej hypochondr na auto....
riwal
Monday 22 November 2004 - 12:42:49
Host
Otevři expanzku chladiče a uvidíą, pokud tam je, tak to určitě poznáą. Na hladině plave hustá tmavá kalná sračka, přesně jak píąe Standa. Pro změnu pokud máą vodu v oleji, tak kdyľ sundáą nalejvací víčko oleje do motoru, tak je na vnitřní straně takovej světlej hustej ąlem.
NIO
Monday 22 November 2004 - 20:32:08
Host
riwal napsal ...
Otevři expanzku chladiče a uvidíą, pokud tam je, tak to určitě poznáą. Na hladině plave hustá tmavá kalná sračka, přesně jak píąe Standa. Pro změnu pokud máą vodu v oleji, tak kdyľ sundáą nalejvací víčko oleje do motoru, tak je na vnitřní straně takovej světlej hustej ąlem.


ten slem nemusi byt ale nasledkem vody nebo nejake vady.
je to kondenzat. Voda se pozna na merce.
NIO
Monday 22 November 2004 - 20:33:48
Host
Standa62.240.191.35 napsal ...
Zdravím vąechny opláky, pánové mám problém s přítomností oleje v chladící kapalině. V nádobce s chladicí směsí se mi obevila hustá srač.., na výkonu motoru jsem nic nepoznal, ľádná pára, ľádný kouř. Odsál jsem toho asi 1 litr, musel jsem dolít olej. Astra G Caravan 2.0 Dll.
Díky za radu.


udel je si test.
dolej olej na urcitou hladinu. vypust vodu , vyplachni cele chlazeni a nalej novou vodu.Pak jeszdi a po nekolika desitkach km to zkoukni.
luk
Tuesday 23 November 2004 - 00:52:37
Host
na 98% praskla hlava, na vykonu to neubere, jen se micha olej do vody...da se s tim jezdit, pak ale praskaji hadice chlazeni, staci malinko povolit vicko na nadrzce s vodou takhle jsme to resili na 2,0i 16V 110kW... skvelej motor, ale tohle me pekne sral....:-) to bylo spis pro zasmani
NIO
Tuesday 23 November 2004 - 20:47:57
Host
luk194.228.173.204 napsal ...
na 98% praskla hlava, na vykonu to neubere, jen se micha olej do vody...da se s tim jezdit, pak ale praskaji hadice chlazeni, staci malinko povolit vicko na nadrzce s vodou takhle jsme to resili na 2,0i 16V 110kW... skvelej motor, ale tohle me pekne sral....:-) to bylo spis pro zasmani


hm ... 98% ses asi jasnovidec. tak to se na tebe budu obracet s vecma o kterych je vice moznosti opravy,
luk
Tuesday 23 November 2004 - 21:30:39
Host
od doby co mam Opela mi nic jineho nezbyva...:-) jasne, az si nebudes vedet rady tak rozdam karty
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1470 sec,0.1136 z toho dotazů.