• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dotahovanie bezpecnostnych pasov
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ronin44
Thursday 22 December 2005 - 09:06:33 Citovat
Host
Nejako mi prestava fungovat dotahovanie pasu u vodica Ked vystupim z auta, nezatiahne sa do B stlpika, ale zostane, kde ho hodim pri odopinani. Blbe je, ze vacsinou je to medzi dverami a prahom, kam padne pri vystupovani a to znamena, ze uz tam mam par sparedych sramov, ako som ho pricvikol dverami. Inak by som to neriesil...
Takze otazocka, je mozno nejako "dotiahnut" mechanizmus (zrejme len nejaka pruzina), ktory pas zatahuje?
Spolujazdcov pas OK, bocne bagy nemam (´98).
Yper
Thursday 22 December 2005 - 09:18:00 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No, mně to dělá také a řekl bych, že je to špína, která se tam dostala. Nevěřím moc tomu, že by se samonavíjecí pružina unavila. Podle mne je to špína a bordel, který se dostal do mechynismu a do sloupku. Také se to chystám rozebrat a prostříknout něčím, co tu vazelínu okolo pružiny naředí.
Musí se jen ale odcvakat obložení sloupku.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lib
Thursday 22 December 2005 - 10:06:03 Citovat
Host
Hlasim se do klubu, NIO rikal, ze to mam nechavat na sedacce jak na 105ce, tak jsem ho zprvu poslal do pr...ele ale ted uz to tak skoro delam, jen kdyz se odepnu, tak ho hodim za sebe skvirou mezi sedackou a sloupkem a neresim to Mimochodem Ype, NIO se zminoval neco o tom, ze se to moc rozdelavat neda a ja osobne bych do toho taky nesel, protoze zrovna s pasama bych laskovat nechtel. A novej navijec zas az tolik nestoji
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Čt pro 22 2005, 10:07 ]</span>
riwal
Thursday 22 December 2005 - 10:23:33 Citovat
Host
Mně se zatahuje normál, odepnu se a hodim ho za sebe a okamžitě se zatáhne.
JOB
Thursday 22 December 2005 - 10:46:18 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No já je mám zatažený pernamentně.
Absolvoval jsem 2 dopravní nehody a u každý mi řekli že kdybych byl připoutanej tak by to skončilo hůř.
Tím nikomu nechci radit jestli se poutat nebo né,ono taky dost záleží jak se bourá.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Yper
Thursday 22 December 2005 - 11:18:46 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
... tak to já se raději poutat budu a poutám se, protože jsem viděl xicht jednoho, co se nepřipoutal a dostal facku od airbagu!! &|
Navíc chodil 3 týdny s bandáží okolo krku!!!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Yper
Thursday 22 December 2005 - 11:22:13 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Lib: když budu mít čas, tak se na to podívám a když tak zase napíšu postup. Mimochodem, už jsi zveřejnil sundání tapecírunku předních dveří na tvých stránkách?
Zítra možná sepíšu tapecírunk zadních dveří.
Možná, pokud neuteču dřív, protože ještě musím do Chomutova na nákupy (plná nádrž - manželka a tchyně) a zadělat na bramborový salát a vytáhnout a ustrojit stromeček a ...a jánevímcoještě???

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lib
Thursday 22 December 2005 - 16:06:30 Citovat
Host
Ja mam prima honicku v praci, takze prijdu dom, sezeru na co prijdu a klimbam u telebedny jak duchodce ... svatky nesvatky, letos jsou svatky spis pritezi, pac musim jezdit po navstevach a pak hned sup do prace &| zkur\/eny vanoce
Jakub
Thursday 22 December 2005 - 17:45:44 Citovat
Host
Mám podobný problém s pásem, u řidiče mi funguje naprosto perfektne, vzadu taky, ale u spolujezdce skoro nikdy nikoho nevozim a tam se pás nenavine ani o kousek, jedine kdyz mu pomůžu tak zaleze. Jak je možné, že když se skoro nepoužívá, tak se nenavine? Da se to nějak vyčistit, abych to nepoškodil, kdybych třeba rozebral navíjecí mechanismus?
macil
Thursday 22 December 2005 - 22:45:28 Citovat
Host
Všetko, čo sa vo výrobe skladá sa musí dať aj rozložiť. Otázne je, či sa to podarí znova zložiť. Zvlášť s pásmi je to pakáreň. Ak sa ti to podarí otvoriť, začne na teba vyskakovať kopa maličkostí a v horšom prípade dostaneš facku pérom. Najhoršie na tom je, keď to vyskočí skôr ako si všimneš ako to tam bolo poukladané, zvlášť aretačný mechanizmus. Oplácke pásy som rozobraté ešte nemal, ale myslím, že to bude podobné ako u iných značiek, len v ružovom. Navíjacie perá rady praskajú. Najjednoduhšie je zájsť na vrakáč a kúpiť za pár korún iný.
HOWGH.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1705 sec,0.1343 z toho dotazů.