• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klapka vnitřní cirkulace vzduchu
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jason
Saturday 14 February 2009 - 18:30:18 Citovat
Host
Jj dík už jsem to rozebral a dal do kupy.
Radim_P
Tuesday 05 May 2009 - 20:53:10 Citovat
Host
Zdravím všechny ty, co øeší problém s prasklou klapkou cirkulace na Astøe G s ventilací Delphi.
Po zalepení èepu do klapky jsem šel cestou omezení proudu motorem, který pohání tìžce pøedimenzovaný pøevod !.Do série s motorem jsem vložil dvì žárovky 24 V 85mA spojené paralelnì.
V této konfiguraci je proud dostateèný pro pøepínání klapky i na ètvrtou rychlost ventilátoru, zároveò se po dosažení koncové polohy omezí proud (vlákna se lehce nažhaví a zvýší svùj odpor), tudíž motor už klapku neutrhne.
Toto doporuèuji i tìm šťastnìjším s ještì neporušenou klapkou !_;
Je to 1,5 h práce.
IPI
Sunday 12 September 2010 - 20:26:03 Citovat
Host
po několikerém čtení tohoto vlákna mi připadá, že jsou popisovány dohromady Delphi i Behr klapky, ale potřeboval bych odpověď pro DELPHI systém: kde se nachází elektronika či relé, které odpojí pohon motoru klapy v krajních polohách ? nebo motor skutečně "tlačí" na klapu pořád ? dík
IPI
Thursday 14 October 2010 - 09:27:27 Citovat
Host
OPRAVA klapy v systému DELPHI: (protočený čtyřhran v hřídeli klapky) lze opravit výměnou celé klapy za novou Opel díl č. 6802059 za nějakých 1300-1600, já zkusil prasklou hřídel v místě praskliny stáhnout obyčejnou plastovou vázací páskou cca. 3 Kč/ks , a drží to jak čert. Použil jsem 3 ks cca.3 mm pásky, jednoduše do klapy jsem těsně u hřídele v místě praskliny vyvrtal tři dírky a stáhl hřídel páskami. Toto řešení asi bude použitelné jen v případě, kdy se do hřídele už nevymlela kulatá díra...
Porod je vytáhnout ten díl ven z auta, byla to půlhodina hry "ježek v kleci" při vytahování a další půlhodina při montáži, nakonec s nervy v pr.. se to podařilo. Klapa funguje jak má a čtyřhran se ani nehne i přes brutální sílu šnekového převodu... když tak pošlu foto ...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2062 sec,0.1590 z toho dotazů.