• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Rádio do VB
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Peepino
Thursday 24 November 2005 - 23:55:49 Citovat
Host
Ahoj, ůžete mi někdo poradit jaké autorádio s CD/MP3 se dá nacpad do VB tak, aby fugovala tlačítka na volantu a originál display? Už to tady snad někdo i psal, ale nemůžu to najít, tak se omlouvá za tohle vlákno.

Mám VB z roku 99.

Díky.

Peepino
Jirka
Friday 25 November 2005 - 08:43:18 Citovat
Host
Já jsem to vyřešil adaptérem (kazeta s výstupním drátkem a konektorem, který zapneš do jakéhokoliv discmanu, nebo MP3 přehrávače). Má to pár nevýhod - discman nebo přehrávač vedle na sedadle, ten adaptér nemá možná světovou kvalitu zvuku, ale i pár výhod - stačí ti obyč. rádio co tam máš. Ta kazeta s adaptérem je za necelé tři satovky (např. ElektroWord v Praze na ZLičíně, nebo ve spoustě internetových kšeftů) a ten přehrávač třeba už máš. No a kvalita zvuku? Tu ocením doma v křesle v klidu - v autě mi jde jenom o to, aby to hrálo...
Mirek
Friday 25 November 2005 - 09:10:17 Citovat
Host
co jsem slyšel, tak asi takhle: origoš opel na CD seženeš už za 2-2,5 tisíce, bude ale starší. Další možnost je rádio, co to podporuje a to sou některý Sony a Keenw. atd.. , cenově dáš za to rádio tak min!! 3,5 tisíce a víc, nebo můžeš koupit starší rádio na CD a k tomu iso přechodku, která stojí kolem 2 tisíc můžeš se tak dostat i na 4 tisíce.. záleží na tobě a docela i na tom jaký máš podsvícení v autě, jestli origo oranž, tak zvol origoš opel, Jestli plánuješ do budoucna jiný podsvícení, tak to taky zvaž, možná se bude někdo tlemit, ale časem, tě to barvený nesladění začne štvát. Je to těžký, já mám podsvícení modrý a tak mám CD rádio taky modrý Aivu, je to pěkný (vyfoceno ve vlákně displej přístrojovky), ale teď mě štve to ovládání na volantu. Za rádio jsem dal tenkrát 2 litry. Kdybych se měl rozhodovat znovu, koupil bych origoš rádio a změnil jeho podsvícení pomocí modrých diod, vyšlo by mě to na 2,5 a měl bych pokoj, teď šetřím na tu ISO přechodku je to na tobě..
Papír
Friday 25 November 2005 - 16:36:13 Citovat
Host
Podporovat by to měla rádia od VDO.
Peepino
Friday 25 November 2005 - 18:06:58 Citovat
Host
Chlapy díky za radu ....
Ten adapter (kazetu s drátem pro připojení dicmana) už mám, ale vůbec mi to nevyhovuje. Přeci jen nefunguje ani display a ani tlačítka volantu _rendek .

Rád bych, aby se to všechno vešlo do cca 5.000 ,-

Podívám se na ty značky a asi budu kontaktovat jak opel jak jednotlivá zastoupení značek pro CR.

Ovel Vectra X18XE1 (1999)
hositk
Tuesday 29 November 2005 - 21:28:12 Citovat
Host
Tak me tak napada kdyz tu ctu o autoradich a tak,neslo by treba prehrat firmware v autoradiu CDR500 aby umelo cist mp3 ?? Je to vubec realny,umel by to nekdo,nebo napada vas nekdo ?? Nebo poradte radio kery bude komunikovat s displejem a ovladanim na volantu do opla vectry a umi mp3 .
Dmcd
Wednesday 30 November 2005 - 08:22:05 Citovat
Host
Prehrati FirmWare v radiu ti nepomuze protoze PCM modulace (klasicky CD) je zalozena na tom, ze vyctena hodnota odpovida primo amplitude zatimco u MP3 je to komprimovano a tim padem potrebujes pocitac kterej to to dekomprimuje - a dost pochybuju ze to voiceprocesor, kterej je v 500 jen pro korekce zvuku, zvladne... S tim MP3 radiem by jsi musel jit do tech novejch oploidnich ktery umi MP3 ale nevim jestli to ma kompatibilni ovladani (asi jo), displej (musel by se asi prelinkovat) a hlavne bude problem s cenou (novy radia jsou drahy...)
ms
Wednesday 30 November 2005 - 08:32:01 Citovat
Host
VDO CD 783 u nas sa da zohnat okolo 11. tis. Sk

pozri:
Odkaz
ms
Wednesday 30 November 2005 - 08:35:51 Citovat
Host
A zabudol som dodat, ze je asi jedine co komunikuje s oplom
Peepino
Wednesday 30 November 2005 - 21:28:14 Citovat
Host
A bude fungovat i volat tak jako u origo radia?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1766 sec,0.1232 z toho dotazů.