• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: Rádio do VB
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Peepino
Odeslal: Thursday 24 November 2005 - 23:55:49
Ahoj, ůžete mi někdo poradit jaké autorádio s CD/MP3 se dá nacpad do VB tak, aby fugovala tlačítka na volantu a originál display? Už to tady snad někdo i psal, ale nemůžu to najít, tak se omlouvá za tohle vlákno.

Mám VB z roku 99.

Díky.

Peepino
Poslední odpovědi
Marv
Odeslal: Thursday 01 December 2005 - 14:24:43

Ahoj, nechci zakladat novy vlakno, tak se zeptam tady... Nevite nahodou kde by se dala levne sehnat antena na sedan? V noci mi ji nakej blbecek odsrouboval a v oplu mi rikali 1000-1500, coz mi pride dost
Dmcd
Odeslal: Thursday 01 December 2005 - 08:31:14

Jedinej problem kterej tam muze byt je ze budes muset asi preradkovat display, protoze Astra oproti Vectre ma jiny radkovani (jde to nejakou kombinaci tlacitek - viz. poradna). Ovladani a zapojeni konekotoru by melo byt stejny...
ms
Odeslal: Thursday 01 December 2005 - 08:23:27

Ja si myslim ze ked to ovladanie pojde na vectre, tak pojde aj na omege aj astre aj corse, lebo ked prehodis radio z ovladanim z jedneho do druheho typu tak by malo fungovat. To je ale iba ako postreh, nie 100% vec.
Raduz
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 22:49:42

Tak jsem to trochu studoval na webu a otázka je jestli to komunikuje poze ve Vectre nebo i v jiném typu Omega Atra atd. Pokud by to fungovalo obecně tak by mě to docela lákalo.
Peepino
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 21:28:14

A bude fungovat i volat tak jako u origo radia?
ms
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 08:35:51

A zabudol som dodat, ze je asi jedine co komunikuje s oplom
ms
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 08:32:01

VDO CD 783 u nas sa da zohnat okolo 11. tis. Sk

pozri:
Odkaz
Dmcd
Odeslal: Wednesday 30 November 2005 - 08:22:05

Prehrati FirmWare v radiu ti nepomuze protoze PCM modulace (klasicky CD) je zalozena na tom, ze vyctena hodnota odpovida primo amplitude zatimco u MP3 je to komprimovano a tim padem potrebujes pocitac kterej to to dekomprimuje - a dost pochybuju ze to voiceprocesor, kterej je v 500 jen pro korekce zvuku, zvladne... S tim MP3 radiem by jsi musel jit do tech novejch oploidnich ktery umi MP3 ale nevim jestli to ma kompatibilni ovladani (asi jo), displej (musel by se asi prelinkovat) a hlavne bude problem s cenou (novy radia jsou drahy...)
hositk
Odeslal: Tuesday 29 November 2005 - 21:28:12

Tak me tak napada kdyz tu ctu o autoradich a tak,neslo by treba prehrat firmware v autoradiu CDR500 aby umelo cist mp3 ?? Je to vubec realny,umel by to nekdo,nebo napada vas nekdo ?? Nebo poradte radio kery bude komunikovat s displejem a ovladanim na volantu do opla vectry a umi mp3 .

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0536 sec,0.0293 z toho dotazů.