• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hladina oleje
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Sunday 14 November 2004 - 23:03:41
Host
nevím jak jiní déíčkáři, ale mě nejde měrkou změřit hladina oleje, jeden den tam mam pod spodní rysku a druhý den 3 cm nad horní rysku, se z toho asi poseru....by mě zajímalo kde udělali soudruzi z NDR chybu... &|
NIO
Monday 15 November 2004 - 19:26:17
Host
nemyslim si ze je chyba ve vyrobe.

pokus se tu merku strkat porad stejne. je mozne ze nekdy ti najede na rozstrikovy plech a ajednou do vany.
klubo
Monday 15 November 2004 - 21:14:59
Host
teď sem měřil třikrát za sebou (tři dny) a furt mam 3-5cm nad horní rysku
riwal
Tuesday 16 November 2004 - 06:56:25
Host
Tak to máą plnej motor oleje, ty se máą
radar
Tuesday 16 November 2004 - 09:33:19
Host
X20DTL - no nevim ja merim olej casto a vzdy je to OK, merim vzdy na stejnem rovnem miste 5 minut po vypnuti zahrateho motoru a opakovatelnost je dokonala ...jednou po vymene oleje se mi stalo ze merim merim a porad se mi zdalo ze tam je tak 2cm nad horni rysku, uz jsem to chtel upoustet ale pak jsem se poradne zadival na rysku a zjistil jsem ze to pekne klame, oleje bylo k horni rysce ale ta merka se nejak umazala od oleje cestou dolu a vypadalo to ze to je nad.... ale nebylo
riwal
Tuesday 16 November 2004 - 09:51:30
Host
No vona vůbec ta měrka stojí za hovno, jestli teda máte stejnou jako já na VeBe X18XE s tou červenou umělou hmotou.
klubo
Tuesday 16 November 2004 - 10:26:09
Host
no je tam taková měrka ze stočenýho drátu do spirály, dopr...tak já nevim co mam dělat....
radar
Tuesday 16 November 2004 - 10:46:03
Host
ten stočeny drat prave klame, na nem to jde spatne poznat staci jak se trochu od oleje umaze a vypada jak by byl ponoreny....
NIO
Tuesday 16 November 2004 - 19:10:54
Host
klubo napsal ...
no je tam taková měrka ze stočenýho drátu do spirály, dopr...tak já nevim co mam dělat....


strc tam normalni drat az se dotknes dna vany, tak to zmer.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2204 sec,0.1724 z toho dotazů.