• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Myslím to upřímně
Přejít na stranu  1 2 3 ... 10 11 [12]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Friday 19 November 2004 - 11:28:03
Host
To je hrozný, rád bych taky přečetl nějaký rady a najednou ryby
2 Benji: Hele a co vepřový? ®e jsem to trefil
Né, soráč... Stejně se vąechno točí kolem ľrádla. Auto máą jenom proto, abys stejně někde nakupoval jídlo, jezdil na dovču (s polo- nebo plnou penzí), ohromoval frajerky (který stejně pozveą na véču) nebo v klídku relaxoval (neľ ti vyhládne)
NIO
Friday 19 November 2004 - 20:12:12
Host
veki4ever81.27.192.19 napsal ...
NIO212.65.198.139 napsal ...
ja osobne si myslim ze to gastro sem opravdu nepatri. Znevazuje to zamereni techto stranek.

Teď to prosím neber osobně, doufám, ľe uľ jsme spolu máme "vyřízený účty" . Já jen pořád nechápu, proč někomu (nejen Tobě, takových příspěvků tu bylo víc) vadí, ľe se tu neřeąí jen auta. Auta sou skvělý, ale takovýhle odlehčení po vąech těch odbornejch termínech a technickejch pojmech pobaví. Já osobně sem se u toho třískala jako uľ dlouho ne. Brala jsem to téma s rybama jako vtip a myslím, ľe to tak i myąleno bylo.
Můj názor je, ľe kdyľ člověk vidí, ľe vede diskuze ąpatným směrem a nebaví ho to, tak a» si přečte jinej příspěvek, ne?
No, jen můj názor, nikoho se nechci dotknout.
BTW: já uľ tady váľně nikoho neberu, uľ sem pochopila (snad )Váą humor. Tak doufám, ľe dáte vědět, aľ bude na jaře srazík, abych se mohla přijet podívat na pořádný auta Uľ mám 3 kámoąe s Vectrama, tak to vememe hromadně útokem


To uz ani nema cenu komentovat.
Na me se vykasli a ignoruj muj nick kdyz ho tu uvidis.Mame demokracii tak at si kazdy rekne svuj nazor.
Přejít na stranu  1 2 3 ... 10 11 [12]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1420 sec,0.1121 z toho dotazů.