• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Myslím to upřímně
Přejít na stranu  1 2 3 ... 10 [11] 12
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
benji
Tuesday 16 November 2004 - 09:17:05
Host
Tak nevím, jestli to je "odborná" poradna na Oply nebo nějaký Receptář.
Chápu, ľe nejen prací ľiv je člověk, ale abych se místo rady, jak opravit auto, dozvěděl, jak vykuchat rybu, to mi fakt nepřipadá zrovna koąer.
Paradoxně se této debaty zůčastňují i ti, kteří nedávno kritizovali veki4ever za odchylování se od tématu.
Navrhuju vrátit se k autům a ryby nechat na jarní sraz.
Lib
Tuesday 16 November 2004 - 09:42:15
Host
cely tohle vlakno bylo nasazeny jako odlehceni. Kdo to nepochopil, tak ma smulu a docela smutnej zivot Btw az nam zavrou opla aspon se budem moct prejmenovat na Gastroklub Renbau
riwal
Tuesday 16 November 2004 - 09:47:50
Host
To uľ je bez komentáře.
Yper
Tuesday 16 November 2004 - 10:51:25
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No, tak teď jsme to dostali.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymous
Tuesday 16 November 2004 - 16:07:17
Host
2 Lib: No ono s tim OPEL Clubem uľ to taky neni docela koąer kdyľ jeden z místopředsedů jezdí Fiatem a dva skalní členové rajtujou okřídlený ąípy

Bad
NIO
Tuesday 16 November 2004 - 19:21:06
Host
ja osobne si myslim ze to gastro sem opravdu nepatri. Znevazuje to zamereni techto stranek.
riwal
Thursday 18 November 2004 - 07:01:13
Host
&|
Lib
Thursday 18 November 2004 - 07:30:33
Host
nejak si to presmajloval
riwal
Thursday 18 November 2004 - 08:30:39
Host
Původně jsem tam chtěl dát vąechny, ale některý se tam neąikly třeba jako urby, legi apod.
veki4ever
Thursday 18 November 2004 - 22:10:24
Host
NIO212.65.198.139 napsal ...
ja osobne si myslim ze to gastro sem opravdu nepatri. Znevazuje to zamereni techto stranek.

Teď to prosím neber osobně, doufám, ľe uľ jsme spolu máme "vyřízený účty" . Já jen pořád nechápu, proč někomu (nejen Tobě, takových příspěvků tu bylo víc) vadí, ľe se tu neřeąí jen auta. Auta sou skvělý, ale takovýhle odlehčení po vąech těch odbornejch termínech a technickejch pojmech pobaví. Já osobně sem se u toho třískala jako uľ dlouho ne. Brala jsem to téma s rybama jako vtip a myslím, ľe to tak i myąleno bylo.
Můj názor je, ľe kdyľ člověk vidí, ľe vede diskuze ąpatným směrem a nebaví ho to, tak a» si přečte jinej příspěvek, ne?
No, jen můj názor, nikoho se nechci dotknout.
BTW: já uľ tady váľně nikoho neberu, uľ sem pochopila (snad )Váą humor. Tak doufám, ľe dáte vědět, aľ bude na jaře srazík, abych se mohla přijet podívat na pořádný auta Uľ mám 3 kámoąe s Vectrama, tak to vememe hromadně útokem
Přejít na stranu  1 2 3 ... 10 [11] 12  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1618 sec,0.1309 z toho dotazů.