• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Škopík
Tuesday 27 September 2005 - 20:25:45 Citovat
Host
Dobrý den, nevíte jestli má org. opel autoradio CAR200 automaticke zapnuti pri otoceni klicku zapalovani? Pripadne jak tuto funkci zapnout, kombinace klaves z CAR300 nefunguje
Mate nekdo zkusenost z vymenou autoradia za jine nez org. Opel? Funguje vam pak display na palubni desce?
Dekuju za odpoved
M9RA
Wednesday 05 October 2005 - 10:18:36 Citovat
Host
No mám corsu C a výměna originálního autorádia ze neoriginální byla docela zajímavá. Nejprve jsem myslel že to zvládnu sám,tak jsem si koupil u opla jen ten kastlik na to radio. Bohužel po asi hodinovém páčení jsem to vzdal a hodil do servisu,
Sice mě to stálo peníze ale rádio je perfektní. Horní display Ti pak jen ukazuje teplotu a tusím hodiny a při vypnutém radiu datum. Jinak musíš spoléhat na dispaly co má neoriginální radio.
prtka
Wednesday 05 October 2005 - 10:40:03 Citovat
Host
Před vypnutím klíčku,když vypneš rádio,tak po zapnutí klíčku ti nebude hrát.Když klíček vypneš a nevypneš rádio ,tak po zapnutí klíčku se ti zapne i rádio
Anonymní
Wednesday 05 October 2005 - 13:39:07 Citovat
Host
Neumi....
M9RA
Friday 07 October 2005 - 13:03:59 Citovat
Host
prtka napsal ...
Před vypnutím klíčku,když vypneš rádio,tak po zapnutí klíčku ti nebude hrát.Když klíček vypneš a nevypneš rádio ,tak po zapnutí klíčku se ti zapne i rádio


Jojo přesně tak. To znamená že rádio hraje jen s klíčkem v zapalování. Ale tusím že se to dá nastavit i tak aby to hrálo i bez něj.
petv2
Friday 07 October 2005 - 15:29:57 Citovat
Host
jen doplním: když vytáhnu klíček ze zapalování, rádio se vypne, ale samozřejmě jde zase ručně zapnout i bez klíčku.
Dallas
Friday 07 October 2005 - 21:37:22 Citovat
Host
Tak ja to taky doplnim:
Znovu opakuju-NEUMI!!!
Car 200 nema elektronicky spinane radio,ale obycejnej vypinac v potenciometru....
M9RA
Saturday 08 October 2005 - 22:13:24 Citovat
Host
tak ja to taky doplnim:
Ja sme mluvil o pridanem neoriginalnim radiu.
O radiu car200 jsem nemluvil. sry za zmatky.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1601 sec,0.1062 z toho dotazů.