• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo Hi - Fi :: Re: Autoradio
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Škopík
Odeslal: Tuesday 27 September 2005 - 20:25:45
Dobrý den, nevíte jestli má org. opel autoradio CAR200 automaticke zapnuti pri otoceni klicku zapalovani? Pripadne jak tuto funkci zapnout, kombinace klaves z CAR300 nefunguje
Mate nekdo zkusenost z vymenou autoradia za jine nez org. Opel? Funguje vam pak display na palubni desce?
Dekuju za odpoved
Poslední odpovědi
M9RA
Odeslal: Saturday 08 October 2005 - 22:13:24

tak ja to taky doplnim:
Ja sme mluvil o pridanem neoriginalnim radiu.
O radiu car200 jsem nemluvil. sry za zmatky.
Dallas
Odeslal: Friday 07 October 2005 - 21:37:22

Tak ja to taky doplnim:
Znovu opakuju-NEUMI!!!
Car 200 nema elektronicky spinane radio,ale obycejnej vypinac v potenciometru....
petv2
Odeslal: Friday 07 October 2005 - 15:29:57

jen doplním: když vytáhnu klíček ze zapalování, rádio se vypne, ale samozřejmě jde zase ručně zapnout i bez klíčku.
M9RA
Odeslal: Friday 07 October 2005 - 13:03:59

prtka napsal ...
Před vypnutím klíčku,když vypneš rádio,tak po zapnutí klíčku ti nebude hrát.Když klíček vypneš a nevypneš rádio ,tak po zapnutí klíčku se ti zapne i rádio


Jojo přesně tak. To znamená že rádio hraje jen s klíčkem v zapalování. Ale tusím že se to dá nastavit i tak aby to hrálo i bez něj.
Anonymní
Odeslal: Wednesday 05 October 2005 - 13:39:07

Neumi....
prtka
Odeslal: Wednesday 05 October 2005 - 10:40:03

Před vypnutím klíčku,když vypneš rádio,tak po zapnutí klíčku ti nebude hrát.Když klíček vypneš a nevypneš rádio ,tak po zapnutí klíčku se ti zapne i rádio
M9RA
Odeslal: Wednesday 05 October 2005 - 10:18:36

No mám corsu C a výměna originálního autorádia ze neoriginální byla docela zajímavá. Nejprve jsem myslel že to zvládnu sám,tak jsem si koupil u opla jen ten kastlik na to radio. Bohužel po asi hodinovém páčení jsem to vzdal a hodil do servisu,
Sice mě to stálo peníze ale rádio je perfektní. Horní display Ti pak jen ukazuje teplotu a tusím hodiny a při vypnutém radiu datum. Jinak musíš spoléhat na dispaly co má neoriginální radio.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1507 sec,0.1210 z toho dotazů.