• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opět EGR :)
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
veki4ever
Tuesday 02 November 2004 - 16:22:09
Host
Jsem oproti vám vąem velkej laik, tak se předem omlouvám za hloupé dotazy Mám VeBe s X20XEV a zajímalo by mě, jestli potřebuju EGR. Přítelův GolfIV ho taky má a odpojoval ho, protoľe při určité teplotě motoru pouątěl do sání výfukové plyny kvůli splodinám, taąím, ľe? Čímľ ale ubírá autu na výkonu, protoľe je tam málo kyslíku. U něj se tedy zapíná a já někde slyąela, ľe Oply to maj jinak a ľe tam je jakoby zaplej furt a někdy se vypne. Coľ mi ale nejde do hlavy, jak by to chodilo.
No a kámen úrazu - co chci vědět: Jestliľe to skutečně ubírá výkon, tak jestli je komplikované ho vypnout . Co jste v minulé diskuzi psali, tak to něčím ucpáváte, ľe. U toho Golfa je jen vyndaná hadička a je ucpaná jen nějakou banální záslepkou, která je vyndavatelná jak se člověku zlíbí.
No, asi to píąu dost zmateně a nejspíą dost plácám, takľe se tímto za neznalost expertům omlouvám
Za odpověď předem moc dík. Případný návod, jak mu (EGR) teda zakroutit krkem by taky bodnul, ale člověk nemůľe chtít vąe, ľe?
Lib
Tuesday 02 November 2004 - 18:23:01
Host
to se udela takova podlozka z hliniku/duralu 3-5mm tlusta ve tvaru tesneni co tam je. A to se vlozi mezi motor a ventil. Tot vse. Pokud nevis co a jak, radeji to sver nekomu kdo se vyzna. Vykon to nijak extra nezvysuje, rekl bych ze temer vubec, ale snizuje to spotrebu.
riwal
Tuesday 02 November 2004 - 19:15:40
Host
Hadičku neucpávej, hlásí potom dignostika poruchu EGR a řídící jednotka de do stavu nouze a nejede to. Musí se to udělat jak píąe Lib. Tím to ucpeą a EGR maká naprázdno a vąichni jsou spokojený, ty i diagnostika.
Lib
Tuesday 02 November 2004 - 19:46:50
Host
riwale, priste to musime nafotit a udelame z toho clanek. A bude jednou pro vzdy smytec
benji
Wednesday 03 November 2004 - 14:20:52
Host
Myslím, ľe ten článek by byla velice zásluľná věc.
Chca nechca jednoho dne problémy s EGR čekají kaľdého vektráka a neľ kupovat za těľký prachy nového něco, co vlastně není potřeba, kaľdý si to rád zaslepí.
Nestálo by za zváľení pro někoho, kdo uľ to dělal a ví přesně, o co jde, zařídit si takovou malinkatou ľivnost a záslepky prodávat, třeba přes tyto stránky?
riwal
Wednesday 03 November 2004 - 15:03:56
Host
Jj uľ tu takový pokusy byly NIO a Lib, ale uľ tu ľivnost zabalili - asi to neneslo
Yper
Wednesday 03 November 2004 - 15:07:57
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Hergot, uľ mne s těmi EGRy ątvete. U mýho ropáčka zaslepit ani odpojit nejde a tak je musíte pouľívat taky!~:(

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Lib
Wednesday 03 November 2004 - 15:09:54
Host
ale jo, neslo to, EGR dela pratele
Lib
Wednesday 03 November 2004 - 15:10:53
Host
Yper: nechci byt hajzlik .... ale to maaaaas peska, nemas mit briketotvor
Anonymous
Wednesday 03 November 2004 - 15:48:34
Host
Caute
Vazne by ste to mohli nafotit. Podla toho co ste pisali niekde predtym som tam nasiel dve take cudne vecicky. Jedna je prisrobovana skrutkami odspodu a ta druha zhora. Tak teraz ktore je ERG?
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1986 sec,0.1507 z toho dotazů.