• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opět EGR :)
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 04 November 2004 - 14:17:04
Host
1: To nevím, neslyąel jsem to, ale je to moľný, ale nemůľu to potvrdit, vyvrátit ani doporučit - neznám.
2: U motoru X18XE z EGR jehla nevyjíľdí, dokonce je trochu v přírubě utopená - můľeą mi věřit, mám ho zaslepenej.
3: EGR se otvírá při deceleraci, takľe při začátku brzdění motorem - při akceleraci se naopak zavírá. Takľe při zaslepení EGRu je lepąí přechod z bzdění motorem do akcelerace, protoľe tam ľádný sračky z vejfuku nejdou.
Praetor
Thursday 04 November 2004 - 14:39:27
Host
no, ja o tom taky slysel ze se da nahradit odporem a zni to i logicky, vzheldem k tomu ze u benzinaku nema egrko dalsi fci jako u ropacku, takze staci ecu oblbnout odporem, aby si myslelo ze egrko je normos pripojeny ...

u nekerejch motoru mirne vybiha jehla ven esli se nepletu ... ale to se resi malym dolikem v zaslepce, ze?
riwal
Thursday 04 November 2004 - 14:44:33
Host
Přesně tak - malej důlek, ale to u X18XE a X20XEV není aktuální. Myslim si, ľe konstantní hodnota odporu řj stačit nebude - jelikoľ odhalí nefunkčnost resp. zadření nebo zanesení EGRu, takľe tam musí identifikovat pohyb EGRu, tudíľ bych tam očekával proměnou hodnotu odporu v určitém rozmezí.
wolker
Friday 05 November 2004 - 02:07:39
Host
To NIO, Lib, Riwal:
A jak je to s tim mym Z18XE ve VeCe? Je tam ten parchant nebo ne? A pokud je, jde zaslepit?
Lib
Friday 05 November 2004 - 06:34:50
Host
podle me Ztko ho mit bude ale bude potreba dulek. Ale to varim z vody, Z-serie je na me uz moc nova, na to nemam zadny informacni materialy
NIO
Friday 05 November 2004 - 20:04:09
Host
je tam. ale jeste jsem to na nem nezkousel. ted pracuju na Z22se a pak se uvidi jak dal. Ty novy autaky maji na ho... tu novou elektroinst a tak nevim co to ¨bude delat.
EnRico
Friday 05 November 2004 - 22:51:43
Host
Aľ dořeąíą ten Z22SE, dej prosím vědět. Mám ho taky, takľe by mě zajímalo, jestli to půjde nějak očůrat. Předem díky.
Tomáą
Thursday 11 November 2004 - 20:20:52
Host
Opět vytahuju EGR , moc z toho nejsem chytrý a proto se ptám ...
1.u ropáka Di stačí jen zaslepit hadičku z EGR??
2.která to vlastně je ??
3.co tím získám navíc??
4.vaąe zkuąenosti i negativní ...
5.Díky vąemmmm
NIO
Thursday 11 November 2004 - 21:45:55
Host
Tomáą160.218.178.41 napsal ...
Opět vytahuju EGR , moc z toho nejsem chytrý a proto se ptám ...
1.u ropáka Di stačí jen zaslepit hadičku z EGR??
2.která to vlastně je ??
3.co tím získám navíc??
4.vaąe zkuąenosti i negativní ...
5.Díky vąemmmm


ta co jde vepredu na motoru k tomu tzv hribku na sani
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2046 sec,0.1545 z toho dotazů.