• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega A nedává jiskru
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 26 July 2005 - 19:37:59 Citovat
Host
jak jsem cetl tvuj problem tak to mamuplne stejny,
chytne a potom 50x ne, chyta mi cca po 6 hodinach. Kdyz jsem zkousel jiskru, tak byla zluta, mela by byt modra, zitra to zmerim voltmetrem. Chtelbych se optat, zda li tobyl ten svazek kudy vede napajeni civky, starteru atd.
Anonymní
Tuesday 26 July 2005 - 19:38:01 Citovat
Host
jak jsem cetl tvuj problem tak to mamuplne stejny,
chytne a potom 50x ne, chyta mi cca po 6 hodinach. Kdyz jsem zkousel jiskru, tak byla zluta, mela by byt modra, zitra to zmerim voltmetrem. Chtelbych se optat, zda li tobyl ten svazek kudy vede napajeni civky, starteru atd.
Anonymní
Wednesday 27 July 2005 - 19:36:00 Citovat
Host
Anonymní napsal ...
jak jsem cetl tvuj problem tak to mamuplne stejny,
chytne a potom 50x ne, chyta mi cca po 6 hodinach. Kdyz jsem zkousel jiskru, tak byla zluta, mela by byt modra, zitra to zmerim voltmetrem. Chtelbych se optat, zda li tobyl ten svazek kudy vede napajeni civky, starteru atd.

Máš jeden omyl, jiskra musí mýt špičku do červena jinak je studená a nestačí k zapálení směsi. Dělá to cívka, pokud ovšem lapne tak už musí jet a cívka to zvládne. Jinak řečeno problém je jinde. Ten svazek byl co de od řídicí jednotky. Chce to pevný nervy a zkoušet, zkoušet, zkoušet. Mě málem drblo než sem to našel. Spíš je otázka jestli když ti to nelapne máš slabou jiskru, nebo žádnou. Může zlobit i tlak benzínu.
Anonymní
Thursday 01 September 2005 - 18:40:16 Citovat
Host
tak mam novinku. Meril jsemprivod na civku.
Nastartuju a do civky jde 12.5 az 13.3 Voltu. Po chvili, cca 1 az 2 minutach asi na 2 az 3 vteriny jde 7 az 8.2 Voltu, potom cca pul vteriny otacky klesnou o 500 nebo motor rovnou chcipne a potom si motorem tocim a tocim a tocim a prd. Potom chytne cca po 6 hodinach
Anonymní
Friday 02 September 2005 - 17:14:53 Citovat
Host
Tak to mi připadá že máš spíš v háji jednotku. Zkus pučit někde jinou. Bacha od 90 se dávala jiná, ale nejdou zaměnit protože jedna má dvě řady kontaktů a druhá má řady tři. Pokud seš Brno a okolí tak ti snad mužu pomoct, mám tady na Omegu i na Vectru skoro všechno.
Anonymní
Monday 26 September 2005 - 18:31:36 Citovat
Host
Tak je to v háji, zkusil jsem jinou jednotku a nic. Teď už mi zbývá kabeláž a potom už jenom hodit ze skály : ))

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1633 sec,0.1324 z toho dotazů.