• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dezinfekce klimatizace + pylový filtr
Přejít na stranu  1 2 3 [4]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ELAN
Thursday 30 June 2005 - 11:37:13 Citovat
Host
Psal jsem to do fora Omega-tady je kopie:U mé VeBe jsem zkouąel několikrát klasiku:sprej s hadičkou a nastříkat vąemi výdechy,ale není to to pravé ořechové.Minulou sobotu jsem se pokusil dostat přímo na výparník.
Můj postup:vyndat odkladací box spolujezdce-4ąrouby/dva uvnitř,dva zespodu,odpojit hadici vzduchu ze zad boxu a celou ji vytáhnout a odpojit svítilnu boxu,oddělat boční kryty středového panelu u nohou spolujezdce/ąrouby jsou pod plastovými krytkami/,za těmi je plastový box s výparníkem,vyąroubobal jsem 3 přístupné ąroubky a box mírným násilým pootevřel-drľí to jeątě daląí ąrouby asi u nohou řidiče vpravo/celé jsem to nerozebíral to je práce na celý den/,tou mezerou jsem tam nacpal hadičku od spreje a nastříkal to tam co se veąlo,zhora sespodu,jak to ąlo.Po vyndání boxu spolujezdce jsem taky demontoval výdechové platové potrubí k nohám spolujezdce.Jediný ąroub je zespodu u spolujezdce pod odkladacím boxem.Otevře se tím otvor do systému vedení k výdechům do palubky a pod zadní sedadla-taky vystříkat.Po této drbačce asi 3 hoďky práce tvrdím,ľe výdechy v palubce se dezinfekční pěna na výparník pořádně nedostane-je to na tu hadičku u spreje dost daleko a samá překáľka.Tak hodně ątěstí a pevné nervy.
kvasimodo
Friday 01 July 2005 - 10:15:44 Citovat
Host
Len tak mimochodom v byvalej firme som predaval klasicke domove klimatizacie a mali sme v sortimente aj prostriedok na cistenie a dezinfekciu autoklimatizacii, ten stal cca 0,5 litra 150 SKK! Vyraba ho slovensky chemicky zavod a pouziva sa len nastriekanim do nasavanie a vyparnik spustenej klimy... Len pozor na calunenie, moze nechat po sebe biely prasok ked vyschne, a treba cistit....
P.S: Ked budete mat dezinfikovanu klimu tak zdraviu bezpecny je teplotny rozdiel VON/DNU 4-6oC v lete, viac je samovzrazda... _s103

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 [4]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1482 sec,0.1259 z toho dotazů.