• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problém se startování zahřátého motoru u VB 1,6 16V
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NIO
Saturday 30 October 2004 - 11:45:39
Host
To Andre: hele hochu jestli sis nevsiml tak se to tu jmenuje PORADNA a ne hadankarna. Kdyz vis tak porad a nepis ze to jde rychle.Napis jak. On se totiz ani pes rychle nevys..

To Petr: a co treba cidlo teploty, kdyz mas podezreni na sytic?
PetrP
Saturday 30 October 2004 - 16:48:28
Host
To Nio: čidlo teploty? No nevim. Kdyby to bylo cidlo teploty, tak by to asi blbe ukazovala i na tachu teplotu motoru, nebo se mylim? Protoze tu to ukazuje o.k. Ale s tou teplotou to neco fakt ma. Dnes jsem jezdil rano po meste, nekolikrat jsem zastavoval (vypinal motor) a bylo to o.k. Ani jednou to neudelalo. Protoze se to ani nestihlo ohrat. Kde je to cidlo teploty? Nejak ty cidla nemohu najit. Treba drive mi blbnul teplomer. Cidlo je v pry v narazniku. Nenasel jsem ho ani boh. Ted, asi po 3 mesicich zase ukazuje o.k. Tak si myslim, ze by stacilo ty cidla mozna odpojit a ocistit. Ale o cidlech v Jakna to setoho moc nedozvim. .... Ale to jsem zase nekde jinde. Sere mi to startovani.
NIO
Sunday 31 October 2004 - 19:36:00
Host
neplet si cidlo venkovni teploty s cidlem pro budik nebo cidlo pro ECU.Cidla jsou pred predni casti rozvodu.Ale pri tvem problemu je moznost i zadrenych driku ventiluu.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1934 sec,0.1563 z toho dotazů.