• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Problém po dezinfekci klimy!
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
DU©IS
Thursday 19 May 2005 - 07:56:47 Citovat
Host
Zdravím vąechny oplisty!Mám problém,jak sviňa!Byl jsem v autorizáku na dezinfekci klimy - cca asi před týdnem,jenľe je to pořád stejné.Prostě kdyľ vypnu klimu,tak cítím stejný smrad(typu zapařené nebo plesnivé zdi).Uľ jsem tam volal a ľe prý to mám znovu přistavit,ľe to zkontrolují.Jenľe já vůl to měl udělat doma sám a měl bych pokoj.No jsem zvědavý co s tím udělají.Oni to určitě ani nerozebírali a jen tam fouknuli hadičku a prostříknuli a to asi nestačilo - bo to bylo asi pěkně zahumusené nebo já nevím co by to mohlo jeątě smrdět.Klima funguje super,únik ľádný,tak já nevím.
happy
Thursday 19 May 2005 - 08:09:09 Citovat
Host
mně to po vypnutí klimy taky smrdí jako týden staré fusky asi tak 2 minuty. Asi to začnu brzo řeąit.
JardaB
Thursday 19 May 2005 - 08:50:44 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Co si clovekneudela sam.... Videl jsem, jak to dela servis a tak jsem si koupil za 300 sprej, nasadil na to poradnou hadicku, nacpal tam tu penu vsema moznyma dirama (trochu jsem to prirozebral, v servisu to samo nehrozi) a super vysledek. Tejden to smrdelo jako dezinfekce (ale docela OK, je v tom nakej pomeranc ) a ted uz neni citit nic. Spotreba tak 1/3 spreje.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
kuclb
Thursday 19 May 2005 - 15:35:22 Citovat
Host
Nemohl bys popsat jaky spray jsi pouzil a kudy jsi ho tam fouknul?Co jsi vsechno rozebral?Dik za odpoved
mates
Thursday 19 May 2005 - 15:52:24 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Čest! Tomuhle jsem se u VeA V6 snaľil předejít tak, ľe jak jsem se blíľil k cíli cesty a věděl, ľe dlouho nepojedu (třeba při nájezdu na parkáč u baráku), tak jsem vypnul klimu, aby se vysuąily roury, a hotovo. Ráno jenom tak trochu decentní odérek. Ale kdyľ jsem se na to vyprd, tak ráno ątyngec. &|

Lexus RX 350
Honda Crosstourer

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1994 sec,0.1593 z toho dotazů.