• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prosím o doporučení motoru pro Opel Astra
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ondra
Thursday 02 August 2012 - 01:36:55 Citovat
Host
A proto bych volil Vectru B. Je větší, hezčí a dokonce není ani dražší:-) Ale to je tak trochu mimo mísu...
dada
Monday 06 August 2012 - 08:16:51 Citovat
Host
ahoj, v loni jsem prodal astruG kombi 1,6 Z16XE. Jezdilo to zcela pohodově a na spotřebu se dalo i za 6 ale koho by to bavilo. Najeto 180tis bez větších problémů.
Pokud seženeš rozumnej servis tak náhradní díly jsou za rozumný peníz a když koupíš nebouranou tak nebude ani reznout. Na Ebay jsem kupoval například přední světla za celých 2500 obě i s poštovným
Co není veselé je výfuk, nějakej blb vymyslel že nejlepší je udělat katalyzátor přímo na svodech. Pokud svody popraskají což se okolo 120tis může stát tak se mění i s katem. Já to měl za 6tis s nějakým polským druhovýrobkem.
Jinak pohoda, přední kotouče i s deskama a prací 2600,-
Olej to bralo cca 1litr/5-6tis vzhledem ke specifikaci (nalej tam co maže:-) dostával 10W40 Delphi a litr cca za 120Kč na 5tis mě fakt netrápil.
Kdybych nedostal nabídku na koupení jiného auta fakt výhodně tak bych ji dojezdil až do smrti. Před koupí zkontroluj klimu. Výměna kompresoru by nebyla asi levná sranda.
Honza ČB
Tuesday 07 August 2012 - 06:00:24 Citovat
Host
dada: díky za postřehy. Divím se ale že motor Z16XE ještě papal tolik olej, ikdyž to je na Astru opravdu dobrá spotřeba.
Ten výfuk s katem mě opravdu překvapuje....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2048 sec,0.1643 z toho dotazů.