• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel Omega rádio CCR 2006 +repro BOSE nefungují vypálená CD
Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Andreyi
Friday 12 August 2005 - 14:12:23 Citovat
Host
Ahoj, mám takový malý dotaz, mám v autě rádio Philips CCR 2006 s changerem na 4 CD + na reprácích značku BOSE. Všechno tak nějak funguje, až na jednu drobnost. Nedokážu na tom pustit mnou vypálený CD z windows media playeru ani nera. Originální fungují. Bohužel 90 procent mých CD je vypálených. Kde dělám chybu? Některá vypálená CD od známých však fungují. Ps vypaluju rychlostí 48.... Prý se to má vypalovat 4 rychlostní mechanikou.... Ale to je myslím blábol. Má tu někdo s tím zkušenosti?
Díky.
riwal
Friday 12 August 2005 - 14:17:00 Citovat
Host
Hmm, zkus to teda pomalejc, u toho changeru může bejt laserovej snímač míň citlivej a je problém, dělaj to i některý portejbly. Ještě zkus změnit značku CD - mám dobrou zkušenost s Verbatim.
Anonymní
Friday 12 August 2005 - 14:18:58 Citovat
Host
Určitě je to v rychlosti pálení, vypaluj maximálně 8x. Měl jsem ten samej problém!
Tlumex
Friday 12 August 2005 - 14:28:59 Citovat
Host
souhlas 48 je moc! Ja vypaluju vsecho 4x a nikdy sem nemel problemo
Anonymní
Friday 12 August 2005 - 15:12:10 Citovat
Host
Asi jeto v rychlosti pálení, vypaluj maximálně 16x v NERU nastav že chceš hudební CD.
Andreyi
Friday 12 August 2005 - 18:25:25 Citovat
Host
No tak nevím, teď jsem to zkoušel vypálit 4x rychlostní mechanikou a v podstatě žádný rozdíl.... tedy několik písniček se rozjelo ale jen kousek a navís zrychleně, nebylo jim skoro rozumět.... Použil jsem verbatim CD-R a medium windows media player. No, zkusím to ještě jednou 14x rychlostně a s nejvyšším kvalitativním rozlišením. Jestli to nepojede, tak do toho asi kopnu... těch prázdnejch cédéček valem ubývá.... _rendek
Andreyi
Friday 12 August 2005 - 18:27:23 Citovat
Host
Ne 14x ale pouze 1x rychlostně.. to je vždycky tak, když si to po sobě člověk nepřečte.. _s103
vvdd
Friday 12 August 2005 - 23:30:54 Citovat
Host
Může to být i nekvalitní vypalovačkou, některý prostě pálej tak, že to po nich přečte tak polovina různejch přístrojů. Ale kvalitní médium a vypalovat tak max. 16x je základ.
Taky používám téměř zasadně Verbatimky.
SCULLY
Saturday 13 August 2005 - 00:08:42 Citovat
Host
JASNĚ ALE PŘEDEVŠIM JE NUTNÉ VYČISTIT ČOČKU LASERU V RÁDIU POKUD JE ZASRATÁ TAK PRÁVĚ NEBERE TY VYPALOVANÝ SÍDÝ. VYČISTIT A PAK JE TO TEPRVE MAZEC
Anonymní
Saturday 13 August 2005 - 17:32:01 Citovat
Host
Souhlas. Max. 8 a média Verbatim

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4 5  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1681 sec,0.1229 z toho dotazů.