• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: Opel Omega rádio CCR 2006 +repro BOSE nefungují vypálená CD
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Andreyi
Odeslal: Friday 12 August 2005 - 14:12:23
Ahoj, mám takový malý dotaz, mám v autě rádio Philips CCR 2006 s changerem na 4 CD + na reprácích značku BOSE. Všechno tak nějak funguje, až na jednu drobnost. Nedokážu na tom pustit mnou vypálený CD z windows media playeru ani nera. Originální fungují. Bohužel 90 procent mých CD je vypálených. Kde dělám chybu? Některá vypálená CD od známých však fungují. Ps vypaluju rychlostí 48.... Prý se to má vypalovat 4 rychlostní mechanikou.... Ale to je myslím blábol. Má tu někdo s tím zkušenosti?
Díky.
Poslední odpovědi
ciba
Odeslal: Saturday 26 November 2011 - 16:39:09

jestli slysis jak mechanika cte v repro hledal bych problem v kabelech a kostre..
wisastar
Odeslal: Saturday 26 November 2011 - 16:02:54

tak asi hrajou ale hrozne potichounku.... predni hrozne rvou... a radio na nejnizsi hlasitost hrozne rve... a je tam slyset sum a jak cte cd....
ciba
Odeslal: Saturday 26 November 2011 - 10:15:21

kdyby nahadou tak jeden zesilovac se mi tu vali:)
Legend
Odeslal: Saturday 26 November 2011 - 10:09:54

To je dost divný, protože když má omega bose, tak má jeden společnej zesilovač pro všechny repráky v celym autě, tak je divný že by nehrály jenom vzadu. nehrajou ty repro v platu třeba společně s předníma?
wisastar
Odeslal: Saturday 26 November 2011 - 01:34:16

Zdravim. Mam v omeze c muziku od bose ale nehrajou mi repraky vzadu v platu... kdyz dam signal na radiu jenom na zadek tak chrchlaj repra ve dverich. Zespoda na plate je plast kde je zesilovac, ale tretina je prazdna. Nema tam byt jeste jeden vetsi zesilovac? A jake se davalo radio k muzice od bose? Normalni nebo tam bylo nake jine? Diky za odpovedi.
Conn.Andre
Odeslal: Sunday 29 October 2006 - 00:12:55

Mam naprosto stejny problem.. take mi to nektera cd cte, nektera ne.. Nektera se ani nepokousi nacist.. A uz jsem to vzdal, ale jak to tu procitam, tak mi to vnuklo napad. Pamatuju si, ze kdysi nektere mechaniky meli problem cist nektera media.. a pomohla zmena v barve? Co zkusit tusim modrou? To by mohla byt ta Verbatimka.. co tu lidi tak casto vzpominali. Muzete nekdo panove kouknout na barvu?
tomish
Odeslal: Monday 04 September 2006 - 17:45:30

nazdárek,
chtěl bych se přidat k diskuzi jenom asi tolik mám to samé rádio tj.rádio CCR 2006 a přepalovaný CD mi to překvapivě nebere též. pálil sem to pomalu rychle na verbatimky na tdk na sony na co si vzpomenete a nic. dle mého názoru je to rádio šmejd a ted řeším jak připojit MP3 CDčkama seem se odmítl zabívat. Ještě jedna zkušenost kámoš mi na linuxech vypálil cd a to kromě dvou sekund jede supr nevím jestli to je systémem nebo že to pálil na noťasu. tot vše k rádiu CCR 2006
čau
PN
Odeslal: Wednesday 28 June 2006 - 22:25:53

Oprava - samozrejme CDR2005 - omlouvam se za preklep.
PN
Odeslal: Wednesday 28 June 2006 - 22:12:47

1. Nektere CD maji nejnizsi povolenou rychlost vypalovani - napr 8x az 52x. Pri nizsi rychlosti se zkazi.
2. Zkus jinou vypalovacku. Mel jsem HP, draha jak hrom a problemy jak popisujes. Nakonec jsem se vratil k oblibene znacce TEAC a za posledni rok a pul, co ji pouzivam, se mi nestalo, ze bych nekde neco neprecetl a to s HP jsem mel velmi tezke problemy. V Aute CAR 2005, bezne vypaluji na VERBATIM 52x.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0678 sec,0.0379 z toho dotazů.