• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kompresor klimatizace
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Teknomax
Saturday 28 May 2011 - 20:56:14 Citovat
Host
Dělá to s klimou i bez klimy to jsem uz zkoušel... teď mě ještě napadlo když jsme tam dávali ten kompresor zda tam je nějak zaaretovanej a jestli není trochu posunutej a ten řemen jde trochu šejdrem a pak to vydává takovýhle zvuky. zítra nebo jak bude pěkně tak asi zkusím vytáhnout tu kladku a nějak jí roztočit zda bude dělat rachot či ne... pěkně mě to štve člověk opraví konečně jednu věc a začně zlobit jiná...
Ten kompreosr za 5000,- se dá sehnat třeba na Odkaz ale je to nejakej harrison.. ja to měl přes známýho a ten to kupoval mam dojem od štangla a říkal mě že je prodejka 5700,- a mě to dal za tech 5000,-
RRAAFF
Sunday 29 May 2011 - 10:59:28 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
Firma Harrison dodávala kompresory do prvovýroby, můj už tam drží 14let. Většinou se používal Harisson V5 (je to vlastně firma delphi).
Tady mají kompresor taktéž za 5 tisíc, je to firma Teamec.
Odkaz

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
Stepo
Sunday 29 May 2011 - 18:35:29 Citovat
stepo
Uživatel #2246
Registrován: Saturday 12 March 2011 - 09:13:22
Příspěvků: 242
Diky za tip, ten Teamec vypada zajimave....

[ Upraveno Sunday 29 May 2011 - 18:37:59 ]
Teknomax
Sunday 29 May 2011 - 20:22:04 Citovat
Host
Tak jsem se dneska v tom hrabal a zjistil jsem ze kdybych chtěl sundat tu kladku tak že bych musel zřejmě sundat silenblok abych se tam dostal k jednomu šroubu co je blbě schovanej, tak jsem se na to vyprdnul. Ale zjistil jsem že to asi dělá ten rambajz řemen. pač když jsem koukal kde je umístěný ten kompresor, tak je trochu posunuté, vůči té řemenici na klikovce. takže ten řemen jde trochu šikmo a dře tam o ten rantl co je na na tý řemenici na klikovce a to si myslím že bude dělat tu neplechu. posunuté je to zhruba asi o 3/4 drážky. tak přemýšlím jak to vyřešit, zkoušel jsem hýbat kompresorem, ale s tím hnout nejde ten tam je poměrně přesně chycený těmi šrouby. a nebo dát o něco slabší řemen pokud bych sehnal. a pak mě ještě napadlo sundat tu řemenici na klikovce a trošku na ní udělat na soustruhu náběh aby to nešlo přes tu hranu, ale to se vás chci optat jak se dá ta řemenice sundat, zda stačí povolit ty 4 šrouby co tam jsou nebo se musí povolit ten prostřední??
lesak
Sunday 29 May 2011 - 21:25:32 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Pánové kompresor na Oply se jmenuje celým názvem Delphi Harison V5 na různé modely Oplů (vectra,omega)se většinou liší jen zadní přírubou na vývod trubek.Jinak umím na kompresoru udělat kompletní GO za 2700kč (když není pryč cívka a bez demontáže z vozu).

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2477 sec,0.1981 z toho dotazů.