• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nejde tempomat, vadná jednotka?
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Friday 24 September 2004 - 15:28:51
Host
Tak sem byl u opla aby mi aktivovali tempomat v ŘJ. Koupil sem tempomatovou páčku a snímače na spojce a brzdě uľ tam byly. Po dvou hodinách mi v oplu řekli, ľe se nemůľou dostat do nastavení tempomatu v ŘJ a ľe je asi vadná. A ľe prý to mám zkusit tak za měsíc aľ oni budou mít nový software v nějakym jejich přístroji. Zkouąeli tam prý dávat i fungl novou páčku a taky nic. Myslite ľe je moľné aby byla jednotka KO a auto normálně jezdilo a i na diagnostice nehlásilo ľádnou chybu? Moc se mi tomu nechce věřit. Astra G X20DTL &|
NIO
Friday 24 September 2004 - 20:15:04
Host
Priklonil bych se k tomu ze to spis neumeli. Nezalezi ani na softu v jejich pristroji ale ve tve ECU. To ti mohli nahrat nejnovejsi. Pokud nemaji oni verzi novejsi jak myslim vyssi nez 500 nebo 600 tak jsou dost zaostali. ted uz je snad uz 800.
Nastavuje se to v jednotce na dvou mistech.
klubo
Friday 24 September 2004 - 20:31:49
Host
no sou to liberecký telátka Jediný co zjistily je ľe tam mám vąechen potřebný "hardware", ale to je fąechno Nevíą kde mi to udělaj a nejsou zaostalí ?
Anonymous
Saturday 25 September 2004 - 18:36:57
Host
Napr ve vrchlabi.
klubo
Monday 27 September 2004 - 13:54:54
Host
Tak jsem byl v OPLU v lučanech a tam mi řekli, ľe je to taky nechce pustit do nastavení tempomatu, ľe motory X20DTL jeątě nejsou údajně plně elektronický a ľe mi to v praze v oplu zjistí. Sem z toho volaký zmetěný.
NIO
Monday 27 September 2004 - 20:30:04
Host
to by jsi byl asi jeden z mala komu to nejde i kdyz takovbe pripady se vyskytly.meli ti zkusit nahrat novy soft do tve jednotky.
klubo
Monday 27 September 2004 - 20:33:03
Host
já tam v pátek jedu znova (říkal ľe to do tý doby zjistí) tak mu to řeknu. Ale je přece divný ľe to má komplet přípravu a nakonec by to neąlo?
NIO
Monday 27 September 2004 - 22:12:16
Host
mnooo u opla je mozny vsechno
klubo
Monday 27 September 2004 - 23:20:19
Host
a proč to musím vodesrat vąechno já??????????????? &|
klubo-
Friday 01 October 2004 - 12:10:37
Host
Tak nové zprávy: Dle ofic. vyjádření opla se motory X20DTL neprogramují a stačí pouze namontovat páčku s ovládáním tempomatu. Vąechny novějąí motory se jiľ programovat prý musí. To má být důvod toho ľe jim neąel tempomat nastavit TECHem v jednotce. Jenľe problém, mě to s tempomatovou páčkou nefunguje. Prý to je tím, ľe je ze zafiry 1.8 16V a do astry G s motorem X20dtl je prý jiná. Takľe asi v pondělí půjdu koupit novou páčku, přesně do mýho auta a uvidíme...
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1692 sec,0.1332 z toho dotazů.