• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nejde tempomat, vadná jednotka?
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NIO
Friday 01 October 2004 - 21:27:46
Host
tak kdo ti tohle rekl je asi peknej kokot. Asi nevedi o cem mluvi. Vsechny packy do astry g a zafiry jsou stejny a to cislo 6240240. A at me nekdo z tech tam rekne ze kecam.
Je rozdil jen normalni a obracena montaz. tedy levo a pravostranne rizeni.
Spis mas nekde chybu.
klubo-
Sunday 03 October 2004 - 19:52:13
Host
no tak to si mě teda nepotěąil a jak to je stim nahráváním - X20DTL ano/ne? Můľe být páčka vadná? Asi bude nejlepąí kdyľ mi někdo poradí, kde v praze/brně mi to udělaj na 100% - příątí tejden jedu na invex tak bych se někde zastavil
NIO
Sunday 03 October 2004 - 20:33:04
Host
at zkusej nahrat do ECU nejnovejsi soft. pak uz teda nevim.
klubo
Thursday 14 October 2004 - 16:54:27
Host
NIO prosím pomoc! Kde je umístěno čidlo brzdy aby tempomat poznal, ľe jsem na ní ąlápnul? Jak je to u aut s ABS a bez? Můľeą mi kdyľtak poslat nákres na vojtech.janda(zavinac)quattro.cz ... díky moc, uľ sem z toho tempomatu na sračky - koupil jsem novou páčku a furt nic
NIO
Thursday 14 October 2004 - 19:55:03
Host
je to normalni cidlo co spina aby ti svitily brzdovy svetla. je na brzdovem pedalu.teda konstrukci. a je jedno jestli to ma abs nebo ne. ty potrebujes 1239449
klubo
Thursday 14 October 2004 - 20:00:10
Host
Takľe kdyľ mi svítí brzdový světlo tak to musí fungovat i pro tempomat? Nemáą teda nějakej nákres spínače na spojce - dneska sem ho chtěl vyndat ale nepřiąel jsem na to jak a nechci to zku*** Díky
klubo
Friday 15 October 2004 - 15:29:43
Host
Tak sem dneska byl v oplu znova a řekli mi ľe se bojí nahrát nový soft do jednotky aby to pak jeątě fungovalo, ľe neví oni ani já jestli jednotku někdo neměnil. Dá se nějak zjistit jestli je jednotka původní? Oni tvrdí ľe ne.
NIO
Saturday 16 October 2004 - 10:13:20
Host
zjistit by se to dalo ale jen ve vyrobnim zavode.
Ja bych se to tam nebal nahrat.U astry G se jednotky menej malo a pokud to nekdo udelal musel mit kody. jinak by to uz nejelo.Hlavne ten kod na imobilizer.
klubo
Saturday 16 October 2004 - 18:37:47
Host
NIO a ty bys mi to mohl rozchodit? Kdybych přijel?
NIO
Monday 18 October 2004 - 19:41:08
Host
rad bych ti pomohl, ale nemam tech 2 kterym se to programuje. Diagnostiku jo, ale jinou.
Napis me na mejla co vsechno tam teda uz mas.
Email
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2440 sec,0.1836 z toho dotazů.