• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Tepelná pojistka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Luděk
Monday 09 November 2009 - 19:01:10 Citovat
Host
Ahojte, poradí mi někdo kde najdu tepelnou pojistku na corse B? Nefunguje mi topení v poloze 1,2,3, ale na 4 jede, prý je to tepelnou pojistkou nevím kde ji najít? Díky
Martas
Monday 09 November 2009 - 19:20:32 Citovat
Host
Mas na mysli ze ti nefunguje ventilator na prvni 3 polohy ?
JOB
Monday 09 November 2009 - 19:24:46 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Já bych řekl že ti odešel potenciometr nebo co ovládá ty rychlosti .Na 4 to jede protože je to na přímo .

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Luděk
Tuesday 10 November 2009 - 18:50:15 Citovat
Host
Ano přesně tak nejede mi ventilátor na první 3 polohy,jak to mám prosím zpravit?
Martas
Tuesday 10 November 2009 - 19:02:15 Citovat
Host
Na ventilatoru jsou predradne odpory, tipuju ze ty budou spatne. Mely by jit demontovat nezavisle na ventilatoru ....

Ale napred bych promeril spinac ventilatoru jestli je funkcni.
Csala
Wednesday 11 November 2009 - 09:56:38 Citovat
Host
Pokial by mal motor ventilatora z nejakych pricin zvyseny odber, tak by sa to taktiez takto spravalo. Vtedy by na tych predradnych odporoch vznikol taky velky ubytok napatia, ze by sa ten ventilator neroztocil. Skusil by som zmerat odber motora ventilatora. Najjednoduchsie asi priamo na poistkovej skrinke. Mozne ten zvyseny odber motora sposobili vadne loziska, alebo vrtula ventilatora niekde zadrhava.
Luděk
Saturday 14 November 2009 - 14:58:47 Citovat
Host
Kluci u těch odporů je teplná pojistka která mi odešla, nevíte někdo jak velkou tam mám dát abych nespálil motorek rpo příště? Děkuji

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1613 sec,0.1263 z toho dotazů.