• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika :: Re: Tepelná pojistka
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Luděk
Odeslal: Monday 09 November 2009 - 19:01:10
Ahojte, poradí mi někdo kde najdu tepelnou pojistku na corse B? Nefunguje mi topení v poloze 1,2,3, ale na 4 jede, prý je to tepelnou pojistkou nevím kde ji najít? Díky
Poslední odpovědi
Luděk
Odeslal: Saturday 14 November 2009 - 14:58:47

Kluci u těch odporů je teplná pojistka která mi odešla, nevíte někdo jak velkou tam mám dát abych nespálil motorek rpo příště? Děkuji
Csala
Odeslal: Wednesday 11 November 2009 - 09:56:38

Pokial by mal motor ventilatora z nejakych pricin zvyseny odber, tak by sa to taktiez takto spravalo. Vtedy by na tych predradnych odporoch vznikol taky velky ubytok napatia, ze by sa ten ventilator neroztocil. Skusil by som zmerat odber motora ventilatora. Najjednoduchsie asi priamo na poistkovej skrinke. Mozne ten zvyseny odber motora sposobili vadne loziska, alebo vrtula ventilatora niekde zadrhava.
Martas
Odeslal: Tuesday 10 November 2009 - 19:02:15

Na ventilatoru jsou predradne odpory, tipuju ze ty budou spatne. Mely by jit demontovat nezavisle na ventilatoru ....

Ale napred bych promeril spinac ventilatoru jestli je funkcni.
Luděk
Odeslal: Tuesday 10 November 2009 - 18:50:15

Ano přesně tak nejede mi ventilátor na první 3 polohy,jak to mám prosím zpravit?
JOB
Odeslal: Monday 09 November 2009 - 19:24:46

Já bych řekl že ti odešel potenciometr nebo co ovládá ty rychlosti .Na 4 to jede protože je to na přímo .
Martas
Odeslal: Monday 09 November 2009 - 19:20:32

Mas na mysli ze ti nefunguje ventilator na prvni 3 polohy ?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0533 sec,0.0282 z toho dotazů.