• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Co místo displeje?
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 05 May 2009 - 23:03:47 Citovat
Host
To je jasny, ze tam nechci mit diru, proto jsem zakladal toto vlakno, jestli by se neozval nekdo, komu se tam podarilo nacpat napr. barevny displej, ktery by se hodil do auta vyssi stredni tridy v dnesni dobe. Pokud najdu zachovaly origo displej, ktery mi tam bude sedet a pujde opravit, asi to jeste zkusim, bohuzel uz s nimi mam spatny zkusenosti..
Martas
Wednesday 06 May 2009 - 06:08:30 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

To je jasny, ze tam nechci mit diru, proto jsem zakladal toto vlakno


A kdybys predtim prohledal poradnu tak bys ho nemusel zakladat vubec.

Kde, ale i jak opravit display je tu popsano mockrat, kody k jednotlivym motorum i to, ze ti to na pockani a pri dobrem rozmaru mechanika i zadarmo naprogramuje kazdej autorizak
taky .... Na to aby se na chvilku rozsvitily vsechny segmenty ho myslim staci pripojit na napajeni (na vrakovistich to tak vzdycky delaji a i jich dost kolem 1000 mivaji)

No a jestli ti primarne slo o to co tam nacpat jinyho tak jsi to napsal nesrozumitelne a moc se neda pochopit co vubec chces.

Takze uplne zbytecny 2 stranky vlakna kde mas neco co tu je popsano uz X krat a nakonec se dozvime ze si chtel vlastne neco malicko jinyho ...


Ach jo.
Michal
Wednesday 06 May 2009 - 09:28:41 Citovat
Host
Mám tam hozenej teploměr upravil jsem to a vypadá to docela dobře modře podsvícené stál 250 Kč v heprnově,ale byla s tím docela jebacka kdyztak vyfotim.
Jerry
Wednesday 06 May 2009 - 10:51:43 Citovat
Jerry

Uživatel #596
Registrován: Monday 30 January 2006 - 05:26:15
Příspěvků: 783
Leon napsal ...

Nedávno jsem se zastavil u p.Pulpána v Dašicích u Prdubic a ten má nějakého známého,který to taky dokáže přeprogramovat.Nicméně je to pán,který má vrakoviště na omegy
_;


Leon proboha kde se tu bereš. Pulpán je můj dvorní dodavatel náhr. dílů. _; !!(a)
A nestaví se ! :_:n


[ Upraveno Wednesday 06 May 2009 - 10:52:13 ]

Omega C Caravan 2,5 DTI, Calibra 2.0 16V (110), Vectra C 2.2 DTI dříve Omega B Caravan 2.0 8V, Omega B Caravan 2.0 16V Ecotec, Vectra A/B 1.8 16V, Ford Scorpio 2.0, Škoda 110, Škoda 1000, Fiat 128
Leon
Wednesday 06 May 2009 - 18:00:46 Citovat
Host
Jerry:omlouvám se,ale vždycky je to kvapík ,ale jak pojedu kolem zastavím se _; . Krom toho jsem koupil celou omegu na díly,sice naftovou,ale interiér se hodí a nějaké drobnosti taky.Jinak displej ještě mám,můžu ho i nafotit .
Csala
Wednesday 06 May 2009 - 18:46:50 Citovat
Host
JOB napsal ...

Jinak nevím jestli se ti to vyplatí nebo né ale jezdit autem vyšší střední třídy s dírou v palubce nebo to něčí ohavným zalátat je hrozná představa.

Omega je auto luxusné _;
Vyššia stredná trieda je Vectra.
Nižšia stredná trieda je Astra.
Takto som to našiel v jednom motoristickom časopise
A ešte, jak som detailne obzeral tú Insigniu, tak na Omegu sa doťahuje len v tej najvyššej výbave !_;


[ Upraveno Wednesday 06 May 2009 - 18:51:12 ]
Leon
Wednesday 06 May 2009 - 19:03:26 Citovat
Host
Ten displej nechám za 1000,- + poštovné,nebo ho vezmu na letní sraz OCR.Záleží na tobě.Pokud budeš chtít,mohu ho nafotit o tomto výkendu... :_:n

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1801 sec,0.1474 z toho dotazů.