• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kouř od kapoty?Help
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
behero
Friday 18 March 2005 - 22:12:59
Host
Jinak ten kouř byl opravdu jen tehdy po tý myčce. Pak jsem jezdil do teď tj. kaľdý den cca 16 km (tj. týden= cca 80km) &|
riwal
Friday 18 March 2005 - 22:20:14
Host
behero212.67.74.238 napsal ...
Ahoj. Poraďte někdo prosim. O vikendu kdyľ jsem dorazil domů do garáľe,a odcházim od auta(Astra G 1.6) tak jsem si vąiml,ľe se line kouř od masky (mříľky), otevřel sjem kapotu,ale jen smrad a nedalo se uľ zjistit odkud se kouř poděl. Dnes kdyľ jsem po 20 km jízdy zastavil(jezdim kaľdý den) a po 30 min zas jel a pustil větrání,tak se začal řinout ąílený smrad do auta a začlo se mlľit přední okno. Musel jsem zapnout klimu aby to přestalo. Nevíte,co to můľe bejt?Mám utíkat do servisu nebo...Díky



Ale to s tim původnim trochu koliduje, ľe to bylo pouze po myčce.
[ Upraveno Pá bře 18 2005, 10:23 ]
behero
Friday 18 March 2005 - 22:30:38
Host
Jak to myslíą?Moľná jsem to napsal krkolomě. Kouř byl tehdy po myčce, otázkou je, jeslti to bylo tou myčkou, kouř byl slabý,ale dostatečně viditelný. Jako by jsi zapálil 2 cigára pod kapotou. Dnes tím smradem jsem myslel to, ľe po ujetí 20km a 30min pauze po opětovným startu silný zápach a okamľitý mlľení předního okna (okamľitě po nastartování)
riwal
Friday 18 March 2005 - 22:48:39
Host
Tak Ti posílám maila jo.
NIO
Friday 18 March 2005 - 22:53:51
Host
bude to jen vyparujici se voda z chladice, kouri to jak divy kdyz se to zahreje na 90 a vic.
jen mrkni jestli nikde netece a jezdi dal a jestli neubyvy, myslim ze to bude ok

Email
ICQ 26338144
Skype NIO
behero
Friday 18 March 2005 - 23:06:42
Host
Díky vąem. Kouknu na maila.
Mike
Friday 18 March 2005 - 23:36:10
Host
Nevím jak to má řeąené G, mně jednou blbě nasadili ten plast, co kryje filtr topení a vąechna voda z myčky ąla do výměníku, ale do auta nic neproteklo, no a jak jsem zapnul topení, tak hned orosený okno.
Astra F a taky u Srby....
Mirek
Monday 21 March 2005 - 08:41:39
Host
Jak píąe NIO s tím kouřením při zahřátí nad 90C to bude asi pravda. Mně se taky objevuje při zahřátí bílý kouř od přední masky a nic jsem jinýho nenaąel. Kdyľ tak přemýąlím tak při mrazech můľe dojít k námraze na chladiči a po otevření termostatu a puątění horké vody do chladiče dojde k odpařování námrazy a tudíľ k bílému kouři od kapoty. Jsou to jen úvahy. Mlľení oken bych přikládal vlhkému kabinovému filtru - vytáhnout a vysuąit.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3059 sec,0.2704 z toho dotazů.