• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kouř od kapoty?Help
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
behero
Friday 18 March 2005 - 17:34:23
Host
Ahoj. Poraďte někdo prosim. O vikendu kdyľ jsem dorazil domů do garáľe,a odcházim od auta(Astra G 1.6) tak jsem si vąiml,ľe se line kouř od masky (mříľky), otevřel sjem kapotu,ale jen smrad a nedalo se uľ zjistit odkud se kouř poděl. Dnes kdyľ jsem po 20 km jízdy zastavil(jezdim kaľdý den) a po 30 min zas jel a pustil větrání,tak se začal řinout ąílený smrad do auta a začlo se mlľit přední okno. Musel jsem zapnout klimu aby to přestalo. Nevíte,co to můľe bejt?Mám utíkat do servisu nebo...Díky
riwal
Friday 18 March 2005 - 18:18:32
Host
Tak teď bych řek těsnění pod hlavou. Radąi s tim nejezdi, voda vypadá ľe de ven, ale ten smrad napovídá, ľe je tam i olej a voda v oleji můľe být konec motoru, nech to někoho zkuąenýho zhlídnout.
behero
Friday 18 March 2005 - 20:07:38
Host
Do pr..le, to snad ne? & Byl to malej kouř. Myslel jsem si tehdy, ze jen natekla voda do toho chladice,protoze jsem jel z myčky. Volal jsem ted do Srba servisu a tam mi opet skvěle ochotnej technik říkal,ľe by to nemělo být nic váľnýho. Tak jak? Můľu s tím jezdit?
riwal
Friday 18 March 2005 - 20:13:10
Host
O myčce si nic nepsal, ale to je irelevantní, protoľe Ti to udělalo znova potom. Jeątě se podívej na chladič, jestli někde neteče voda - antifreez taky dokáľe smrdět.
riwal
Friday 18 March 2005 - 20:14:59
Host
Jo a zapoměl jsem na Tvojí nejdůleľitějąí otázku. Já bych s tim nejezdil neľ to někdo zkoukne - těsnění pod hlavou neni prdel, jak jsem jiľ psal.
riwal
Friday 18 March 2005 - 20:18:01
Host
A nakonec - Srba ne, pokud si z Prahy tak do Steigru, i kdyľ by se to dalo vyřeąit i jinak levnějc, pokud nemáą moľnost jinýho automechanika.
Lib
Friday 18 March 2005 - 20:44:28
Host
mozna je to jen fakt nakej bordel na chladici, ale riskni to ze ... jenze nak k tomu mechanikovi dojet musi ... ja bych to risknul tam dojet. Co treba vicko, zkousel jsi se podivat na vicko dolivani oleje? Jestli tam neni pena
riwal
Friday 18 March 2005 - 20:54:45
Host
behero212.67.74.238 napsal ...
Do pr..le, to snad ne? & Byl to malej kouř. Myslel jsem si tehdy, ze jen natekla voda do toho chladice,protoze jsem jel z myčky. Volal jsem ted do Srba servisu a tam mi opet skvěle ochotnej technik říkal,ľe by to nemělo být nic váľnýho. Tak jak? Můľu s tím jezdit?


Máą v mailu kontakt na opravdu odbornou pomoc.
riwal
Friday 18 March 2005 - 21:14:29
Host
No tak tady taky, maila sem posla sám sobě, jestli chceą pomoct, tak sem dej maila.
behero
Friday 18 March 2005 - 22:06:19
Host
Diky. Mail zde: Email. Jinak kterej ze servisu v Praze. Ten Srba mi fakt nesedi ty "technici" co prijimaj jsou vzdy prijemny jak osina v zatku. A moc jim nevěřim.Díky. Jo jinak astra je 1.6 r.v. 2003 najeto 16.500 km
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1722 sec,0.1228 z toho dotazů.