• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zámek od kastlíku spolujezdce
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
šaman
Friday 22 August 2008 - 16:33:11 Citovat
Host
Kdo rozdelával už zámek u spolujezdcova kastlíku ? Nedrží mi západky a víko padá __; Dokáže nekdo poradit ??
Omega B.


[ Upraveno Friday 22 August 2008 - 16:34:57 ]
Anonymní
Friday 22 August 2008 - 19:14:32 Citovat
Host
ja bych to nerozdelaval, drzi to na otresne poddimenzovanym kousku plastu a kazdy zash znamena urvani toho cudliku... pak musis koupit leda cela dvirka... jak budu mit dneska vecer nebo zitra doma auto, tak se to pokusim vyfotit, jde to opravit pomoci stahovaku na draty za cca 0,10kč bez demontaze
šaman
Saturday 23 August 2008 - 07:40:28 Citovat
Host
To anonymní : budu nesmírně rád,neboť je to nepříjemná závada. Možná,že by pomohl i magnet.zámek.Ale přesto si nechám poradit. Dík
Anonymní
Saturday 23 August 2008 - 09:16:43 Citovat
Host
Nejak se mi odporucela ctecka na karty, tak jsem to z fotaku nemohl jinak dostat tak jsem musel vyfotit displej fotaku mobilem

.
.
.
jde o to, ze ten cudlik provrtas a protahnes tim tu elektrikarskou sponku a udelas pomoci ni novej zobacek

šaman
Saturday 23 August 2008 - 14:05:54 Citovat
Host
To anonym: Díky za radu. Jakmile se vrátím ,tak se s tím budu zabývat. Dám vědět.. _;
Yper
Monday 25 August 2008 - 13:03:26 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Na zámky kastlíků u Omeg tu byl kdysi jeden bývalý člen z Brna, ale bohužel už tu není - tak snad ještě Legend! !!(a)

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Monday 25 August 2008 - 14:07:15 Citovat
Host
Žiaden problém, musíš odskrutkovať kastlík, povoliť torxy pod deklom airbagu, odskrutkovať bočný výduch ventilácie, odpojiť kábel na žiarovku a hadicu od klímy, vybrať von kastlík, odskrutkovať vnútorný dekel dvierok a si pri zámkovom mechanizme, stačí ho vymeniť, pravda musíš mať nový, stojí na slovensku asi 1700,-. On sa totiž vydieral alebo častejšie lámal do roku výroby 97. Potom bol nahradený trvanlivejším kusom.
mates
Monday 25 August 2008 - 14:18:35 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Yper napsal ...

Na zámky kastlíků u Omeg tu byl kdysi jeden bývalý člen z Brna, ale bohužel už tu není...

Ano, správně, jen bych opravil to bohužel... Ale Yper byl ten, kdo platil opravy, takže pokud máš problém s kastlíkem, dej to do autorizáku, pak napiš Yperovi a on ti to zaplatí
Já vím, nepatří to sem...už držím hubu

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
TUKESKO
Tuesday 27 January 2009 - 01:37:17 Citovat
Host
aHOJ Už MAš HOTOVý TEN KASLIK? ROBIL SOM AJ JA JE TO V POHODE OPRAVA MAM AJ FOTO!
šaman
Tuesday 27 January 2009 - 17:39:18 Citovat
Host
TUKESKO dík, vyřešil jsem to koupí "jetýho" kastlíku jako komplet za rozumný peníz. Našel jsem dobrý zdroj a než bude s Omegušema končit ,tak toho musím využít.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1574 sec,0.1104 z toho dotazů.