• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér :: Re: zámek od kastlíku spolujezdce
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
šaman
Odeslal: Friday 22 August 2008 - 16:33:11
Kdo rozdelával už zámek u spolujezdcova kastlíku ? Nedrží mi západky a víko padá __; Dokáže nekdo poradit ??
Omega B.
Poslední odpovědi
šaman
Odeslal: Tuesday 27 January 2009 - 17:39:18

TUKESKO dík, vyřešil jsem to koupí "jetýho" kastlíku jako komplet za rozumný peníz. Našel jsem dobrý zdroj a než bude s Omegušema končit ,tak toho musím využít.
TUKESKO
Odeslal: Tuesday 27 January 2009 - 01:37:17

aHOJ Už MAš HOTOVý TEN KASLIK? ROBIL SOM AJ JA JE TO V POHODE OPRAVA MAM AJ FOTO!
mates
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 14:18:35

Yper napsal ...

Na zámky kastlíků u Omeg tu byl kdysi jeden bývalý člen z Brna, ale bohužel už tu není...

Ano, správně, jen bych opravil to bohužel... Ale Yper byl ten, kdo platil opravy, takže pokud máš problém s kastlíkem, dej to do autorizáku, pak napiš Yperovi a on ti to zaplatí
Já vím, nepatří to sem...už držím hubu
Anonymní
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 14:07:15

Žiaden problém, musíš odskrutkovať kastlík, povoliť torxy pod deklom airbagu, odskrutkovať bočný výduch ventilácie, odpojiť kábel na žiarovku a hadicu od klímy, vybrať von kastlík, odskrutkovať vnútorný dekel dvierok a si pri zámkovom mechanizme, stačí ho vymeniť, pravda musíš mať nový, stojí na slovensku asi 1700,-. On sa totiž vydieral alebo častejšie lámal do roku výroby 97. Potom bol nahradený trvanlivejším kusom.
Yper
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 13:03:26

Na zámky kastlíků u Omeg tu byl kdysi jeden bývalý člen z Brna, ale bohužel už tu není - tak snad ještě Legend! !!(a)
šaman
Odeslal: Saturday 23 August 2008 - 14:05:54

To anonym: Díky za radu. Jakmile se vrátím ,tak se s tím budu zabývat. Dám vědět.. _;
Anonymní
Odeslal: Saturday 23 August 2008 - 09:16:43

Nejak se mi odporucela ctecka na karty, tak jsem to z fotaku nemohl jinak dostat tak jsem musel vyfotit displej fotaku mobilem

.
.
.
jde o to, ze ten cudlik provrtas a protahnes tim tu elektrikarskou sponku a udelas pomoci ni novej zobacek

šaman
Odeslal: Saturday 23 August 2008 - 07:40:28

To anonymní : budu nesmírně rád,neboť je to nepříjemná závada. Možná,že by pomohl i magnet.zámek.Ale přesto si nechám poradit. Dík
Anonymní
Odeslal: Friday 22 August 2008 - 19:14:32

ja bych to nerozdelaval, drzi to na otresne poddimenzovanym kousku plastu a kazdy zash znamena urvani toho cudliku... pak musis koupit leda cela dvirka... jak budu mit dneska vecer nebo zitra doma auto, tak se to pokusim vyfotit, jde to opravit pomoci stahovaku na draty za cca 0,10kč bez demontaze

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0469 sec,0.0080 z toho dotazů.