• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak funguje dvojzonova klima?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
csala
Thursday 21 August 2008 - 09:35:00 Citovat
Host
Zdravim vsetkych oplakov.
Celkom ma to zaujima.
Ktore diely su vlastne dvakrat? Ja vidim len jeden snimac vnutornej teploty - ten v strede za mriezkou v stredovom paneli
Diky.
ndefo
Thursday 21 August 2008 - 09:50:59 Citovat
Host
joo ona je ta potvora nejaka chytra s jednim cidlem, ale taky by mne to zajimalo, protoze ackoli jsem na jedne strane dal HI a na druhe LO, tak jsem mel pocit ze se nestalo vubec nic a to jsem cekal ze kdyz uz treba uprostred nic nepozna, tak aspon u dveri by jsem mohl pocitit ruzne teploty proudiciho vzduchu... prislo mi to stejne
Vraňoch
Thursday 21 August 2008 - 13:44:36 Citovat
Host
no taky v manualu pisou, ze to funguje jen kdyz nas rozdil tech teplot malej (asi 4 st) - bere to asi prumer a na jednom trochu studenejsi a na druhym trochu teplejsi ...
ndefo
Thursday 21 August 2008 - 14:28:34 Citovat
Host
jeej kdo si ma cist nejake manualy... :
samozrejme jsem necekal, ze ridic se bude potit a spolujezdec kosnout zimou, ale i kdyby 4 st. tak to by poznat jit melo dost... soude podle toho, ze jsem ted v kanclu na dvouzonove navolil 18 a 22 st a ten 4st. rozdil je znatelny. Jo beru, ze je to precijen vetsi masina a fouka vic, ale i tak....
ndefo
Thursday 21 August 2008 - 14:30:37 Citovat
Host
TY BRĎO
zkusil jsem ted zapnout 16st a 32st na nejvyssi vykon a to ti je ficaaaaaak __; to tak mit v aute
su zvedav, ktera z nich vyplivne prvni
csala
Thursday 21 August 2008 - 14:50:02 Citovat
Host
No, ja som mal dokonca taku predstavu, ze ak napriklad svieti slnko zlava - na vodica, tak dvojzonova klima sa snazi udrzat nastavenu teplotu na strane vodica. Ale ci toto dokaze aj Omega
K tym zdvojenym dielom - mohlo by to mat dva ventilatory pre kazdu stranu zvlast, alebo dve klapky miesania chladneho a tepleho vzduchu.
Vraňoch
Thursday 21 August 2008 - 15:16:32 Citovat
Host
ventilator je podle me jeden a zdvojene je to az od tech smesovacich klapek dal.

ndefo: u me OC to funguje - kdyz nastavim u ridice studeno a u spolujezdce teplo, tak rozdil na vydechach rozhodne znat je a to dost.
Martas
Thursday 21 August 2008 - 16:51:29 Citovat
Host
ndefo napsal ...

TY BRĎO
zkusil jsem ted zapnout 16st a 32st na nejvyssi vykon a to ti je ficaaaaaak __; to tak mit v aute
su zvedav, ktera z nich vyplivne prvni


Klima je tam jenom jedna takze kdyz vyplivne mas smolik na obou stranach _;
Brenky
Thursday 21 August 2008 - 19:35:10 Citovat
Host
ndefo: Ty to nepoznáš asi proto, že Ti nejde klima bo ji máš prázdnou
ndefo
Thursday 21 August 2008 - 23:36:00 Citovat
Host
plna nebo prazdna, teplo z chladice asi nejde... na HI topi, na LO a HI netopi... staci ti to tak?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1908 sec,0.1535 z toho dotazů.