• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vadí mi, že Omega sedan nemá zadný stierač
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martas
Tuesday 19 August 2008 - 09:22:39 Citovat
Host
ndefo napsal ...

mne osobne zadni sterac nechybi, kdyz pominu to, ze by tam vypadal "divne", tak pokud se ohlidnu do zadniho okna, stejne pres zvednuty zadek a kridlo moc nevidim a pokud zrovna necouvam ke sloupu, tak se soupat dozadu podle zrcatek neni az takovy problem... podobne vypoukle zadni okno ma ford probe, ktery sterac ma, velky, dlouhy a neuveritelne skaredy...


Jenze Probe je zase auto se sikmou zadi resp. coupe kde se zvedaji 3 dvere a ne sedan !!!!
ndefo
Tuesday 19 August 2008 - 13:55:04 Citovat
Host
nesrovnavam typ auta, ale typ okna... velke vypoukle a vzadu... sterac na OB by vypadal obdobne, coz mi prijde nejen znacne nevkusne na to, ze OB je limuzina...
KopA
Tuesday 19 August 2008 - 20:38:21 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Souhlasím s Marťasem.

Taky by to bylo neuvěřitelně hnusný protože by motorek musel být uprostřed a stěrač kratoučký.

Auta se šikmou zádí (nebudeme tady řešit co je hatch, lift apod.) většinou nemají ten stěrac přesně uprostřed a tím to stírá takový zvláštní tvar viz. obr.

Krom toho všeho csala buď rád že máš jen 2 stěrače protože se 3ma stěračema máš problém při koupi gumiček/stěračů protože se to prodává nevím proč po dvou.
(já už mám klid od doby co mám 2 auta který maj každý 3 stěrače ale všechny jsou stejně dlouhý takže to řeším koupí 3 sad )





Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
qpc
Tuesday 19 August 2008 - 23:06:19 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
stěrač? Hm,já nepoužívám ani přední.Ted jsem jel v dešti z Prahy do Tachova,pršelo až za Plzen a stíral jsem jen,když mě v levém pruhu brzdil nějakej kamion.Neni nad REIN OFF _;

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Wednesday 20 August 2008 - 08:35:51 Citovat
Host
RAIN OFF _; taky ho pouzivam i kdyz je pakarna to rozlestit a pri pomale jizde to ma spise opacne ucinky - prez ty kulicky je videt hur nez prez cakance a pri pomale jizde z okna neutikaj tak jako kdyz se jede rychle.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2802 sec,0.1997 z toho dotazů.