• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
páčka stěračů omega B combi
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tydou
Saturday 16 August 2008 - 18:06:39 Citovat
Host
Ahoj, muze mi nekdo poslat foto teto packy? hlavne uchyceni a jeji zasuvku, mela by mit ovladani na palubni pocitac,cyklovac a polohu na zadni sterac, popripade bych ji koupil, dekuji za pomoc

Email
Martas
Saturday 16 August 2008 - 18:17:22 Citovat
Host
Packy jsou konektorem a uchycenim uplne stejne at maji nebo nemaji zadni sterac a jedine cim se lisi provedeni pro Palubni pocitac je jeden maly 4 polovy konektor ktery je ovsem na dratech a ne ve "velkem" konektoru. Na obrazku je bez zadniho sterace v provedeni pro BC.







Martas
Saturday 16 August 2008 - 18:20:04 Citovat
Host
Jo vlastne nektera packa z Omegy ma jeste potenciometr cyklovace steracu, ale plati totez co pro BC, uchyceni a konektor je zase stejny.
JOB
Saturday 16 August 2008 - 18:31:41 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Páčku bych měl ,určitě bude mít zadní stěrač je to z Caravanu ale nevím jestli to má ovl. PC. Zjistím to zítra.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Tydou
Sunday 17 August 2008 - 09:42:40 Citovat
Host
Martas: ok diky moc jde mi hlavne o ten palubak, chci to davat do calibry a nevedel jsem jak je to s tou zasuvkou, cali ma ovladani palubaku u rucni brzdy a po tme to vzdycky tezko hledam,kolikrat si otevru i okynko misto prepnuti pocitace

JOB: tak az to najdes tak pisni,kdyz to bude mit i ovladani pocitace tak ji od tebe vezmu pokud je funkcni
weni
Sunday 17 August 2008 - 12:53:36 Citovat
Host
jednu mám navíc,měnil jsem nedávno za jinou s potenciometrem na cyklovač,tak mi zbyla sice bez poťáku,ale s ovládáním palubního pc(jestli máš na mysli ty dva čudle na špici ovladače) jestli máš zájem,písni na mejl ok? !_;
Tydou
Sunday 17 August 2008 - 18:51:04 Citovat
Host
weni: zajem bych mel ale nevim kde vzit tvuj mail
weni
Sunday 17 August 2008 - 23:35:28 Citovat
Host
sory nevšiml jsem si žes host, Email ale budu teď v týdnu pryč,tak pošlu až v pátek,max sobotu,ok?
Tydou
Tuesday 19 August 2008 - 21:32:42 Citovat
Host
JOB: tak co? nasel si neco?
Tydou
Sunday 24 August 2008 - 09:45:05 Citovat
Host
tak jak to s vama vypada?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1671 sec,0.1349 z toho dotazů.