• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
volant Sintra
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Egi
Monday 04 August 2008 - 19:31:41 Citovat
Sintra / Vectra B
Uživatel #854
Registrován: Wednesday 23 August 2006 - 19:49:54
Příspěvků: 51
Asi bych volil cestu nejmenšího odporu. Na vrakovišti koupit volant pro Omegu B či Vectru B, který je se Sintrou stejný a vyměnit kus za kus. Airbag pak není třeba řešit, natož jak dodělat ovládání pro radio. Když jsem kupoval kožený volant s ovládáním před cca 9 lety, tak byl za 1000,- a stav jak nový.

Opel Vectra C Caravan Sport OPC Line 1.9 CDTi 150PS
Opel Sintra GLS 2.2 16v 150PS
Opel Vectra B Sport 2.0 16v 144PS ex.
Odkaz
Egi
Monday 04 August 2008 - 21:32:28 Citovat
Sintra / Vectra B
Uživatel #854
Registrován: Wednesday 23 August 2006 - 19:49:54
Příspěvků: 51
Asi bych volil cestu nejmenšího odporu. Na vrakovišti koupit volant pro Omegu B či Vectru B, který je se Sintrou stejný a vyměnit kus za kus. Airbag pak není třeba řešit, natož jak dodělat ovládání pro radio. Když jsem kupoval kožený volant s ovládáním před cca 9 lety, tak byl za 1000,- a stav jak nový.

Opel Vectra C Caravan Sport OPC Line 1.9 CDTi 150PS
Opel Sintra GLS 2.2 16v 150PS
Opel Vectra B Sport 2.0 16v 144PS ex.
Odkaz
kečutop
Monday 04 August 2008 - 23:25:37 Citovat
Host
No sice nerozumím tomu proč bych si nemohl zaměnit volant s multifunkcí za volant bez multifunkce. Ale prostě zvyk je železná košile a já v minulém autě (taky Opel ) jsem jej měl a zkrátka mě to vadí hledat hmatem na rádiu tlačítka s předvolenými stanicemi, stejně tam nakonec jukneš a odvádí to pozornost.
Mám už volant objednaný s bagem i kroužkem. Tak snad to půjde zaměnit. Zatím jsem tu nevystopoval zda airbag ze své Sintry bez tlačítek můžu dát na volant s tlačítky např z omegy, zda ten bag je součástí toho vrchního krytu se znakem OPEL. A zda stačí jen zapojit konektory pod volantem a bude to fungovat nebo to musím nějak povolit přes nějaký kod nebo pc atd.
Pokud to již někdo měnil budu rád za konkrétní info.
Martas
Tuesday 05 August 2008 - 06:26:15 Citovat
Host
Tak jeste jednou ....

BAG na multifunkcni volant je jinej nez BAG na nemultifunkcni (je v mistech kde jsou tlacitka vic vybranej), konektory pokud jsou stejne se jen zacvaknou a bude to fungovat ale nezapinat zapalovani kdyz tam BAG nebude.
kečutop
Friday 08 August 2008 - 06:08:01 Citovat
Host
Tak jsem tam kde jsem byl, po demontáži spodního kroužku jsem zjistil, že nemám přivedenou přípravu ( drátky ) od rádia. Otázka tedy zní - z které pozice na konektoru rádia vytáhnout dráty a kolik ke konektoru na kroužku volantu?
Martas
Friday 08 August 2008 - 07:50:04 Citovat
Host
Schema pro Sintru nemam ale myslim ze to je univerzalni pro celou tuhle "generaci", takze prikladam z Vectry B, zajima te konektor co je cervene oramovan + 6 tlacitek nalevo.





Kečutop
Friday 08 August 2008 - 08:47:43 Citovat
Host
Nejsem si jistý zda je to on ten červeně orámován, protože ten druhý obrázek znázorňuje konektor co je ve volntu pod airbagem. Z protikusu tohoto konektoru vede v bužírce svazek káblíku na takový placattý konektor, který je součástní spodního umělohmotného kroužku ( navijáku ) pod volantem. Na tento placatý konektor přichází i dvojžilový káblík od airbagu.
Po třebuji od tohoto placatého konektoru přivést dráty do rádia CAR 400. Nevím kolik a kam je zapojit v rádiu.
Martas
Friday 08 August 2008 - 09:15:15 Citovat
Host
Drat na schematu vlevo oznaceny jako GY (v originale sedy) na konektoru oznaceny jako A vede na PIN c. 7 na konektoru radia

Drat na schematu vravo oznaceny jako BURD (v originale modrocerveny) na konektoru oznaceny jako B vede na PIN c. 1 na konektoru radia



Kečutop
Friday 08 August 2008 - 10:13:58 Citovat
Host
Martas = poklad _;
Tak díky Tobě to snad už to dám do kupy a bude to fungovat.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1491 sec,0.1173 z toho dotazů.