• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
displej pro radio VeBe 97
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Michal
Friday 20 June 2008 - 12:45:31 Citovat
Host
Děkuji za příspěvěk, ale mohl by jsi mi napsat, kde se přesně nachází ten návod, přesně nit, abych věděl, že jde přesně o to PC
Martas
Friday 20 June 2008 - 13:34:27 Citovat
Host
Opet si pripadam jak v jirikove videni, ten navod je zde Odkaz stejne jako o 3 prispevky drive !!!
Michal
Friday 20 June 2008 - 15:05:00 Citovat
Host
Mockrát děkuji, prostuduji to.

A všem hezký víkenddddddddddddd.
Michal
Tuesday 24 June 2008 - 14:51:41 Citovat
Host
tak jsem na to o víkendu koukal a rozhodl jsem se, že si tedy zkusím udělat to PC do vozu. Tak a teď jdu shánět MID, páčku, pin atd.
Meneator
Tuesday 24 June 2008 - 16:33:47 Citovat
Host
A koukal si uz kterej mas v aute konektor (podle me tam bude 26Pin) a kolik pozic v nem je osazeno?
Martas
Tuesday 24 June 2008 - 17:12:44 Citovat
Host
Michal napsal ...

tak jsem na to o víkendu koukal a rozhodl jsem se, že si tedy zkusím udělat to PC do vozu. Tak a teď jdu shánět MID, páčku, pin atd.


Packu bych mel Email ....
Michal
Wednesday 25 June 2008 - 11:59:51 Citovat
Host
jo je tam 26p, chtěl jsem totiž zjistit, kde je chyba na displeji, že nesvítí všechny body. Zjistil jsem, že některé kontakty spojené tím "páskovým kabelem" jsou odlepené. Nevím jak je přidělat, tak chci zkusit ten palubní PC. Obsazenost jsem nezjišťoval bylo málo času. Dnes bych rád prověřil X7 konektor a ECU.

Nevíte někdo kde je konektor přístrojů, nerad bych to dlouze hledal

Jelikož se ve schématech nevyznám, pokusím se použít Legendovu tabulku.

Jo a ještě jedna věc mi není jasná, páčka ovládání se také musí nějak propojit, aby signál šel k displeji, ale to jsenm se nedočetl v návodu. Buď jsem slepej nebo blbej.

Nejraději bych sehnal 26p mid displej, abych nemusel měnit konektor k displeji.
Martas
Wednesday 25 June 2008 - 12:10:06 Citovat
Host
Michal napsal ...

Nevíte někdo kde je konektor přístrojů, nerad bych to dlouze hledal

Jo a ještě jedna věc mi není jasná, páčka ovládání se také musí nějak propojit, aby signál šel k displeji, ale to jsenm se nedočetl v návodu. Buď jsem slepej nebo blbej.

Nejraději bych sehnal 26p mid displej, abych nemusel měnit konektor k displeji.


1. Budes se divit, ale konektor pristroju je primo na pristrojich (pristrojove desce) a protikus je v odpovidajicim miste uvnitr palubni desky

2. Kdyby ses podival do odkazu co v tom navodu (na schema) je tak bys zjistil ze je oznacen S63, (S63.1 a S63.2) a je pripojen do displaye, no ale protoze rikas ze se ve schematech nevyznas tak je to pro tebe zbytecna informace

3. I kdyz si sezenes 26 PINovy dispaly, stejne budes muset poprehazovat nektere draty takze pracnosti to vyjde pomalu nastejno jako u 32 PINoveho

Moje doporuceni zni :

Sezen si nekoho kdo ti to bude umet udelat a nepoustej se do toho. Tech veci ktere v tom navodu "chybi" resp. nejsou do podrobna popsany je vic (coz neni na zavadu pokud clovek vi co dela).

[ Upraveno Wednesday 25 June 2008 - 12:11:49 ]
Michal
Wednesday 25 June 2008 - 12:23:03 Citovat
Host
1. tak to je on, hm.

2. odkazy jsem projel, ale jak jsem řekl, moc schémat nehovím, nechám si to od někoho přeložit.

3. máš pravdu

4. zvážím své možnosti
Meneator
Wednesday 25 June 2008 - 13:15:12 Citovat
Host
Ja bych jeste nehazel flintu do zita.... Prvotne bych zkontroloval osazeni toho 26P konektoru.... Jestli tam je vsechno pro palubak pripraveny, zkusil bych sehnat MID s 26pinovym konektorem - to by totiz znamenalo ze nemusis sahat vubec do niceho, jen prohodit TID display za MID.

Kdyz to tak nebude a bude potreba zasah do elektroinstalace, tak klidne porid 32P MID - je to novejsi verze, takze je pravdepodobny ze taky dyl vydrzi nez se rozsype, tak jak se ti rozsypal ten TID.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1530 sec,0.1228 z toho dotazů.