• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klimatizace - Astra G 2.0
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Host_007
Monday 16 June 2008 - 11:48:45 Citovat
Host
Mám problém s klimatizací. Před 3 týdny mi měnily hadice od klimatizace vč. vyčištění a naplnění. Včera jsem ji zapnul a jen slabě fouká studenější vzduch. Klimu jsem měl zapnutou asi deset minut, to už by měla začít určitě chladit? Je to tak? Jo a obě trubky od kompresoru byly teplé a ventilátor na chladiči klimy neběží. Víte někdo čím to může být? Díky.
Martas
Monday 16 June 2008 - 11:59:26 Citovat
Host
A sepne kompresor nebo ne ?

Chladit ma hned resp. po minute dvou.
Host_007
Monday 16 June 2008 - 12:14:54 Citovat
Host
To právě nevím, na kompresor je špatně vidět. Ale začne to foukat bez spuštění vnitřního ventilátoru. Spíš mě zaráží obě teplé trubky od kompresoru.
Martas
Monday 16 June 2008 - 12:20:01 Citovat
Host
Kompresor pokud sepne vydava zretelne slysitelny kraval - huceni a zaroven by se u 4 valce mely nepatrne zvednout volnobezne otacky.
Host_007
Monday 16 June 2008 - 12:27:53 Citovat
Host
Tak v tom případě běží, otáčky se zvednou i spotřeba podle PC, ale chladí to strašně málo. Pokusím se to zreklamovat, tak uvidím. Má běžet ventilátor na chladiči klimy v motorovém prostoru pořád?
freez
Monday 16 June 2008 - 12:59:41 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Ten kompresor musíš opravdu znatelně slyšet , zvednutí otáček neznamená že běží, pokud bude v systému malý tlak kompresor nepoběží, větrák samo taky ne a jelikož máš obě hadice teplé, myslím si že nemáš chladivo, někde to muselo utéct. Jestli ti tam spolu s chladivem a olejem dali i kontrastní látku nebude pro ně problém to najít. Možná že netěsní některé těsnění na hadicích co ti měnili, klima fouká ledovej vzduch opravdu po minutě až dvou, a opravdu znatelně ledovej oproti vzduchu z venku. při 12 až 15 stupních venku když je zataženo se ti může zdát že vzduch je vychlazenej od klimošky , ale bejvá o jen studenej vzduch zvenku jak jedeš, i na první stupeň ventilátoru musíš cítit ledovej vzduch (klima samo na maximum, tzn otočný ovladač v modrém poli. dej to reklamovat evidentně není něco OK.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Host_007
Monday 16 June 2008 - 13:28:09 Citovat
Host
Díky, odpoledne mu zavolám ohledně reklamace.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1502 sec,0.1212 z toho dotazů.