• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
motor ven
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
karel
Wednesday 02 February 2011 - 13:53:44 Citovat
Host
wisastar napsal ...

karel napsal ...

díky ten mám taky na zahradě ale já potřebuju X30XE do sintry zítra se jedu podívat na omegu za 6000 celé auto akorát tam blbne ele. ale to mě vůbec nevadí ja z toho chci jen holý motor ale díky a ještě nevím jestli by tam ta 2.5 šla? bez větších úprav a za tou sintrou chci tahat podvalnik takže potřebuju co nejvíc koní


odkud jsi? vzal bych zbytek omegy....





a co potřebuješ?budu ji rozprodávat po dílech ma xenony v zadu křídlo atd. tady máš email Email piš co potřebuješ zasílám i poštou a jsem od mladé boleslavy
Host
Wednesday 02 February 2011 - 15:32:43 Citovat
Host
karel napsal ...

wisastar napsal ...

karel napsal ...

díky ten mám taky na zahradě ale já potřebuju X30XE do sintry zítra se jedu podívat na omegu za 6000 celé auto akorát tam blbne ele. ale to mě vůbec nevadí ja z toho chci jen holý motor ale díky a ještě nevím jestli by tam ta 2.5 šla? bez větších úprav a za tou sintrou chci tahat podvalnik takže potřebuju co nejvíc koní


odkud jsi? vzal bych zbytek omegy....





a co potřebuješ?budu ji rozprodávat po dílech ma xenony v zadu křídlo atd. tady máš email Email piš co potřebuješ zasílám i poštou a jsem od mladé boleslavy


no ja bych ji vzal celou... ty xenony jsou origo hella?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1240 sec,0.1000 z toho dotazů.