• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zadní lišta u kombi AG
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Sláva
Wednesday 07 May 2008 - 10:55:16 Citovat
Host
Zdravím opláci, nějakej dobrák mi ukradl z mé astřičky (kombi G), zadní lištu co je na spodu 5tých dveří. Měl jsem jí v černým plastu (ne lakovanou) a nemůžu jí nikde na vrakáči sehnat (novou za tři táci kupovat nechci). Nemáte jí někdo anebo nevíte kde bych jí mohl sehnat. Jsem z Prahy. Díky


[ Upraveno Saturday 10 May 2008 - 11:16:38 ]
Yper
Wednesday 07 May 2008 - 11:27:03 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Nevím kolik vrakáčů jsi kontaktoval, ale na těchto stránkách, vpravo dole, jsou odkazy na různé firmy. Třetí odshora je Carbonia (FK). Najeď si na ty stránky a najdeš tam tel. kontakt a zkus se zeptat tam. Obvykle je celkem dobře zásoben - je z Mostu a je to jen 100 km od Práglu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
freez
Saturday 10 May 2008 - 11:26:14 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Zdravím pánové, mám tu opět jeden dotaz a nechci zakládat nové vlákno protože se to týká stejného dílu potřeboval bych sundat plastovou lištu co je dole na pátých dveřích u Astra G caravan, ale potřebuji aby se nic nepolámalo a abych jí tam posléze mohl dát nazpět. V chytré knize to jaksi není a tak bych poprosil jestli někdo neví jak je ta lišta přidělána.

Pak bych se ještě potřeboval zeptat, zdali má někdo fintu na to jak sundat z pátých dveří označení vozu a motoru, jedná se mi o ten chromovaný nápis opel, astra, 2.0 16v ten znak ten bych tam chtěl ponechat. Pravděpodobně jsou nalepené, ale jak je BEZ POŠKOZENÍ laku odlepit ? čím lepidlo povolí ? půjde pak lak vyčistit a rozleštit ? Napadlo mě technickým benzínem a plastovou špachtličkou štourat a štourat jestli to nepovolí, ale pokud někdo ví má na to fintu prosím napite.

Děkuji všem za rady

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
freez
Monday 12 May 2008 - 09:34:10 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
nikdo žádnou radu pro mě nemá ^au ^au :_:n

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
KopA
Monday 12 May 2008 - 22:38:38 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
No tak koukam freezi ze opravdu nikdo. Takze to vezmu ja. Moje chytra knizka je asi chytrejsi nez tvoje protoze ja to tam mam takze to opisu.

* Prilepenou ochrannou listu muzeme odlepit po ohrati horkovzdusnym pristrojem. Listu ohrivame a odtahujeme postupne. Pritom musime dat pozor, abychom lak prilis nezahrali, a tim ho neposkodili.

* Prilepene listy uvolnime od karoserie tenkou nylonovou snurou. K usnadneni prace si navineme konce snury na drevene koliky


Dale mas pripojen obrazek. (bohuzel fotak zklamal tak jsem to musel obkreslit - jak to bude s horkovzduskou si asi dovedes predstavit).

Mas tedy dve moznosti jak to sundat. Za tepla nebo za studena - nebo by to slo zkombinovat.

No a co se tyce tech napisu muzes zkusit stejny postup ale jde to i tenkym (rozumej placatym) sroubovakem. Napisy jsou lepene na cerne penove obustranne lepici pasce. Pod napis strcis sroubovak a postupne na vetsich mistech budes pacit (v mistech sirsi casti pismenek nebo cisel - nahore nebo dole). Tim tu pasku roztrhnes na dve pulky. Lak si neposkodis protoze sroubovak se bude opirat ne o barvu ale o tu pasku. No a zbylou pasku potom prstem budes za tlaku trit a ona se sroluje jako snek a upadne. Zbytky ocistis tech. benzinem uplne docista (pozor pri utirani zbytku tech. benzinem si do technicaku namocit hadrik a jemne otirat - netlacit prilis jinak se poskodi lak - zmatni).

Ted jsem to delal a na aute nezustane vubec nic jenom lak jako novy.

Tak at se ti to podari.



[ Upraveno Monday 12 May 2008 - 22:48:10 ]

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
freez
Tuesday 13 May 2008 - 07:02:52 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
KopA: no vidíš alespoň někdo tak ty nápisy zkusím takhle odlepit, ale lištu já mám na AG určitě jinak tam nejsou lišty lepené to vím určitě , jen v chytré knize jaksi zrovna není ta lišta co je na pátých dveří u kombi nakreslená , ty na dveřích řidiče a spolujezdce a zadních dveřích se zevnitř povolí šroubek a pak proti sobě vycvaknout, ale na té co je na pátých dveřích bude asi jinej systém úchytů, každopádně děkuji za radu

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1435 sec,0.1084 z toho dotazů.