• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vypíná topení / klima
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Brenky
Sunday 20 April 2008 - 15:36:14 Citovat
Host
V poslední době jsem si všiml, že mi z ničeho nic vypne topení / klima...prostě přestane foukat. I když nastavím rychlost 9 (digi klima) tak se nic neděje Zkoušel jsem i různě přepínat polohy klapek a nic. I nové "zkalibrování" klap nepomůže. Po čase se ale probere a začne fučet. Vůbec netuším, kde může být opět problém. Pokud by měl někdo podobné zkušenosti, dejte pls vědět.
Auto OB MV6 '96.
Děkuji.
Čelda
Sunday 20 April 2008 - 15:47:47 Citovat
Host
Nevím jestli ti to pomůže,ale já měl před časem podobný problém.Fučela,pak na chvíli přestala a pak se zase rozběhla(digiklima u VeBe). Oddělal jsem rámeček klimy a byl lehce povysunutej konektor co vede do celého modulu digi klimy. Po vyndání konektoru,pročištění a napojení byl klid.
Brenky
Sunday 20 April 2008 - 15:53:05 Citovat
Host
hmmm....děkuji za radu....zkusím, i když se mi to moc nechce rozebírat
tomino
Sunday 20 April 2008 - 18:58:46 Citovat
Host
mozna uhliky na moturku vetraku sjety nebo ocistit. ja mel ten samej problem. na chvilku pomuze natahnout pritlacnou pruzinku, ale kup novy treba z vysavace nebo jawy. ( Ve B 25xe )
Motýlek
Friday 12 December 2008 - 19:46:18 Citovat
Uživatel #1193
Registrován: Wednesday 11 July 2007 - 18:51:16
Příspěvků: 100
Zdravím,také se mi to stalo,jen s tím rozdílem,že manuálním nastavením 0-9 ventilátor běžel,nešlo to na automat,vypnulo se to po chvíli když jsem měl puštěný ofuk okna,nepomohlo ani vypnutí klimy,když jsem ale vypnul motor a znovu nastartoval tak se zase vše rozběhlo normálně.Má někdo s tím podobnou zkušenost,čím by to mohlo být?

Omega B. 2.5V6 X25XE Irmscher
JohnyT
Sunday 10 May 2009 - 16:04:55 Citovat
Host
Brenky vyresil jsi to nejak? Psal jsem dnes nove vlakno s podobnym problemem, s tim ze u me ventilator bezi, ale od nikud noc nefouka, klapky jsou zavrene, prepinac 0-9 reaguje, ale klapky nic nepusti ven , pomuze chvilku nechat auto vystydnout, stava se to totiz pri delsi trase za tepla.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2014 sec,0.1688 z toho dotazů.