• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klimatizace - oprava, vadna civka
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bibas
Thursday 06 March 2008 - 22:36:29 Citovat
Host
Astra G, rv.99 1.6 16V ed 2k

Ahoj,
prestala mi fungovat klimatizace, tak sem s autem sjel do servisu, myslel sem si, ze mi dosla napln. Vypustili mi napln, zjistili, ze ji je dostatek, tak ji znova napustili, tlak byl taky OK, ale klimoska nic. Tak to tam technik promeroval a po chvilce zjistil, ze je vadna el. magneticka civka ktera sepne spojku klimatizace. Odhad opravu na cca 5tis, coz se mi zda kuwa moc. Da se ta civka koupit samostatne a nejak jednoduse vymenit ?

Pripadne mel by nekdo tip na nekoho, kdo by to udelal, z okoli Praha - Kladno.
JardaB
Thursday 06 March 2008 - 23:05:35 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Imho to o moc levnejc neporidis, kompresor se musi vyndat, dost rozebrat, nova civka (? nevim s cim se dodava pohromade, rekl bych i remenice? ), dat dokupy, naplnit...

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
VGT
Friday 07 March 2008 - 08:06:07 Citovat
Host
Jarda má pravdu. Nová elektromagnetická cívka stojí (dle typu a prodejce) od 2 do 3,5 tisíce korun. K tomu přičti práci na demontáži a montáži + naplnění klimy .... U některých aut by to snad šlo udělat i na voze bez vyndání kompresoru (na Astře G jsem to ještě nedělal, ale pochybuji, že by to nemuselo ven z vozu), jestli chceš, napiš email.adresu, můžu se ti na to podívat (v lokalitě, kterou uvádíš).
Bibas
Sunday 09 March 2008 - 11:49:34 Citovat
Host
Ahoj,
emailova adresa
filip(tecka)musak(zavinac)gmail(tecka)com.
Ninja
Saturday 28 June 2008 - 23:18:01 Citovat
Host
Před měsícem se mě to stalo taky, ale kompresor se vydělávat nemusí, stáhne se klíňák a pak se cívka s kompresoru odšroubuje(musí se ale zabrat:-), mě ta oprava vyšla u Hleďe ve Vyškově na 2500, z toho cívka stála 1700 a to mi ještě doplnili půlku klimy.
VGT
Monday 30 June 2008 - 13:06:50 Citovat
Host
Tak Bibas se s tou Astrou byl u mne ukázat. Nevím co má Ninja za auto, co za motor a kompresor, ale u Bibase to na autě sundat nepůjde. (Astra G, X16XEL, kompresor typu Harrison)
To snad jedině, že by se to servalo dolů z hřídele kompresoru (spojka a pak řemenice) montpákama ... a to by tedy byla pěkná prasárna. Já používám stahováky ..... (technologická kázeň, pokud to někomu něco říká)
Yper
Monday 30 June 2008 - 13:49:16 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 VGT: .. _;
...technologická kázeň .... správně, bo pořadek musi byť! !!(a)

Máš pravdu Václave, protože jinak by to byla prasárna.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1343 sec,0.1058 z toho dotazů.